89. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ohaa oscar tarihinin en büyük faciası yaşandı. Neye üzüleceğimi bilemiyorum. Yanlış okumalarına mı ödülün Moonlight'a gitmesine mi. Yazıklar olsun bee.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
La La Land ekibine konuşma yaptırdıktan sonra ödülü Moonlight'a vermek ne demek ya? Vallahi Altın Kelebek'in skandalları bile bunun yanında hiçbir şey.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ohaa şaka mu bu.:eek:
Yapılan hata saçma ödül daha saçma.s s Hangi denyo okudu bu ödülü izleyeceğim o anları geri zekalı ahmak. Artık ödülün La La Land'a gidecegine ne kadar inandıysa.:F

Ama bu ne yaa bu ne Moonlight ne

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Sorun Moonlight'ın alması değil, her ne kadar LLL'nin hak ettiği konusunda ısrarcı olsam da. Sorun ekibi sahneye çağırdıktan sonra başka filme ödül verildiğinin açıklanması. Bu nasıl küçük düşürücü bir şey.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Moonlight'ı da sevmesem de La la yeterince aldı ödül zaten yeter onlara :A İyi eğlendim doğrusu :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Olayın LLL'nin finaline benzediği söyleniyor da hiç aklıma gelmemişti. Bu skandaldan sonra 100 yaşındaki insanları saygın diye sahneye çıkarmazlar herhalde.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İkisi anlaşamadı orada. Kadın göremeden LLL dedi. Adam başka zarf arıyor. Gerçekten rezalet oldu. Ama ben eğlendim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Moonlight cidden şaka gibi. Amacını hiç veremeyen bir filmdi. Allah cezanı versin akademi. Siyahilere vereceksen böyle hak yiyeceksen git Hidden Figures de Moonlight ne yani. Taraji'nin tek miniğine değişmem o filmi.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Olayın LLL'nin finaline benzediği söyleniyor da hiç aklıma gelmemişti. Bu skandaldan sonra 100 yaşındaki insanları saygın diye sahneye çıkarmazlar herhalde.

Digitürk'te tekrar oynattılar. Adam neredeyse 1 dakika açıklamadı. Kartın içine baktı başka kart aradı hatta. Yanındaki kadın da çok beklettiğini düşünürek tam bakmadan La La Land dedi. -çünkü Emma Stone'un kartıydı o- Yani burada bir suçlu arayacaksak kartı verenlerdir. Ha büyük büyük rezalet.

Kartı veren Trump'ın adamı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Digitürk'te tekrar oynattılar. Adam neredeyse 1 dakika açıklamadı. Kartın içine baktı başka kart aradı hatta. Yanındaki kadın da çok beklettiğini düşünürek tam bakmadan La La Land dedi. -çünkü Emma Stone'un kartıydı o- Yani burada bir suçlu arayacaksak kartı verenlerdir. Ha büyük büyük rezalet.
Asıl suç kartı verenlerde olabilir ama doğru düzgün bakmayan Faye Dunaway de onun kadar suçlu. Şimdi Oscar'ın saygınlığına gölge düştü.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O değilde olayı La La Land'ın sonuna benzetmeye çalışmaları çok zekice bu arada. Bak şimdi telafi ettiler.:F

Ama en iyi film fikri yanlış..

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Moonlight adaylığı bile haketmiyordu. Film sırf zenci hakları ve eşcinsellik yönüyle kazandı. Hacksaw Ridge taraftarı olarak sinirliyim. Mel Gibson ve filmimizin hakkı yendi.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Şoku atlatamıyorum. :D Ama rezillik dışında konuşacak olursam. En İyi Film'i hak eden bir film yoktu bence. Keşke zarf boş çıksaydı. :A Yok rezilliği unutamıyorum, olmuyor ahahah. :D

Moonlight'ın kazanmasında eşcinsellik ve siyahilik etkili. Ancak yönetmen gayet başarılı bir iş çıkarmıştı. LLL de alsa, Moonlight da alsa kabulümdü benim. Hatta LLL'ye gitmemesine sevindim. Skandalın gölgesinde kaldı LLL'ye gitmemiş olması. Gerçi son durum ne belki Manchester'a gitmiştir. :D

Bir de Oscar'a bir şey olmaz. Sonuçlarına katılmıyorum çoğu zaman ama seneye bununla ilgili bol esprili bir yayın yaparlar, eğleniriz izlerken. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@Tolstoyevski nasıl beddua ettiysen adamlarla dalga geçmişler resmen. :D

Yalnız cidden büyük rezalet olmuş. Moonlight'ın Oscar alma sebebi de belli. Cidden bu Oscarlar ciddiye alınmaz.