8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ben izliyorum da, oyuncu kadrosu ve karakterler için izliyorum sanırım. Hepsi birbiriyle uyumlu ve bu kadro kolay kolay bir araya gelmeyebilir. Karakterler de iyi. Tek sorun, işte o senaryo. Çok mantık hatası yapıyorlar ve hayali bir dünya kurulmuş. Ona göre şekil alıyor dizi. :)
Ben de sırf oyuncular için izliyorum. Bu senaryo Ethem Özışık gibi bir isme kesinlikle yakışmıyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de sırf oyuncular için izliyorum. Bu senaryo Ethem Özışık gibi bir isme kesinlikle yakışmıyor.
Senaryoyu genişletmediler, daha da daralıyor. Haliyle kendilerini tekrar ediyorlar. Çolak'ın üzerine kurulu senaryo. Adam kafasında delikle yaşıyor. Çolak'ın dışına çıksalar, daha da genişlese, çok iyi şeyler olacak. İşte bu da sanırım senaristle alakalı. Aksiyonu bol bir senarist gelmeli ya da senarist kendini geliştirmeli. Müzikler falan da güzel oysa ki, ki ödül de aldı müzikten.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Senaryoyu genişletmediler, daha da daralıyor. Haliyle kendilerini tekrar ediyorlar. Çolak'ın üzerine kurulu senaryo. Adam kafasında delikle yaşıyor. Çolak'ın dışına çıksalar, daha da genişlese, çok iyi şeyler olacak. İşte bu da sanırım senaristle alakalı. Aksiyonu bol bir senarist gelmeli ya da senarist kendini geliştirmeli. Müzikler falan da güzel oysa ki, ki ödül de aldı müzikten.
O ödülün aslında sahibi başka birisi olacaktı ama girmeyelim şimdi o konuya. O konudan epey bir sinirim var. Dizi şu an duygu sömürüsünün ekmeğini yiyor. Eğer böyle devam edeceklerse bitirmeleri daha iyi olur çünkü aşırı saçmalıyorlar.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O ödülün aslında sahibi başka birisi olacaktı ama girmeyelim şimdi o konuya. O konudan epey bir sinirim var. Dizi şu an duygu sömürüsünün ekmeğini yiyor. Eğer böyle devam edeceklerse bitirmeleri daha iyi olur çünkü aşırı saçmalıyorlar.
Böyle giderse Çukur reyting anlamında farkla geçer Söz'ü, ki onu da izliyorum ve onda da mantık hatası dolu ama o daha iyi gidiyor. Söz'e bakalım neler olacak. Umarım düzelir. Buna müdahale ederler artık reytinglere ve yorumlara bakarak, yani etmeliler.

Aksiyon yapacaksa, bunu en iyi yapan Alper Çağlar'dır mesela. Dağ'ı, Panzehir'in nasıl olduğunu gördük, Hollywood tarzı. Mini dizi olarak Börü'yü çıkartıyordu, daha çıkmadı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Kırgınlar biraz düşmüş @denizz19 nerden gittiydin askere yahu :F şaka bir yana 105.bölüme geldik yinede iyi gidiyor güçlü rakip rakiplerine rağmen gücü yerinde

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Seda Sayan gayet iyi başlamış, bakalım nasıl devam edecek.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Sözün özellikle Total reytingleri çok iyi, sezon sonuna kadar zirvede yer alır büyük ihtimalle totalde.
Çukur'da yükselişini devam ettirmiş ama geçen sezon İçerde bu vakitler AB grubunda 12-13 barajındaydı bakalım Survivor gelince işler karışacak gibi.
Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler fena değiller ama güçlü bir rakibin daha gelmesiyle düşebilirler.