''8. Gün'' Yayın Tarihi Belli Oldu!

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Dünyadaki tek kaliteli dizinin varoş bir kadının bağırıp çağırdığı dizi olduğunu düşününce normal tabii bu tutumun. :kiki:
Hahahahaha dünyadaki tek kaliteli dizi iddiasını nereden çıkardın :F:F:F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Aferin. İyi halt yediniz. Pazartesiden başka gün mü yoktu da geldiniz bu güne koydunuz. Çukur'un reytingleri düşerse görecem sizi.

İzlemeyi düşünmüyorum. Başlamadan yayından kalktı

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Her mesajda sanki çok muhteşem bir diziymiş gibi konuşuyorsun da. Kaldı ki konuyu buraya getiren de sensin ben Gülizar'la ilgili tek bir şey söylemedim. :A
Evet muhteşem bir dizi ama dünyanın en kaliteli dizisi diyen yok, farklı şeyler :X

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Pazartesi olması kötü olmuş bee. Başka gün mü yok. Olsun yine de izleyeceğiz, bekliyoruz.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
2 iddialı Ay Yapım dizisi karşı karşıya gelecek. ATV bir işi beceremedi.
P.tesi, Sali ve Çarşamba tamamen doldu. Hafta sonunu hiç kimse düşünmüyor.:(

Daha önce dizilerinin karşı karşıya gelmesine engel olamadığı için bunda da aynı şeyin yaşanacağından emindim. Ay Yapım da olsan son söz kanala ait. :A
Yapım şirketi ne kadar güçlü olursa olsun sonuçta yapım şirketi. ATV, 4 büyük kanaldan biri. Onlar ne isterse o olur.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
2 iddialı Ay Yapım dizisi karşı karşıya gelecek. ATV bir işi beceremedi.
P.tesi, Sali ve Çarşamba tamamen doldu. Hafta sonunu hiç kimse düşünmüyor.:(

Yapım şirketi ne kadar güçlü olursa olsun sonuçta yapım şirketi. ATV, 4 büyük kanaldan biri. Onlar ne isterse o olur.
Hafta sonu olsun diyorsun ama bir Ay Yapım dizisi asla hafta sonu olmaz. En azından bu konuda sözünü geçiriyor. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Hafta sonu olsun diyorsun ama bir Ay Yapım dizisi asla hafta sonu olmaz. En azından bu konuda sözünü geçiriyor. :A
Perşembe, Cuma var. :D Hafta sonu yayınlanan diziler için genellikle vizyonsuz diziler oldugu düşünülüyor, bu dogru genellikle de öyle oluyor :D