8. Gün - Tanıtım Fragmanı | ATV

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Ceyda Düvenci yıllar önce henüz 23 yaşındayken ılk dizi projesinde de üniversite öğrencisi bir çocuk annesi rolünde oynamıştı. Hatta oğlunu oynayan oyuncuyla aynı yaştaydı. Bu dizide de Burcu Biricik'in annesi kalmak için oldukça genç ama iyi oyuncudur. Başarılı olacağını düşünüyorum. Dizinin ılk tanıtımı da oldukça dikkat çekici.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Az önce izledim fragmanı şimdi bir kez daha izledim çok beğendim Burcunun imaja bayıldım kırmızı çok yakışmış ilgi çekici bir tanıtım yapmışlar :D

Fragmanı beğenmedim, hiç açık ve beklediğim gibi bir fragman değil. Tabi yeni fragmanları görmek lazım, onları bekliyorum.

Burcu Biricik'in yeni imajı da olmamış, yaşlı göstermiş. Esra Erol sandım bir an. @Forumdash :(

Ben pek beğenmedim. Jet Sosyete ve bunun tanıtımları beni hayal kırıklığına uğrattı gerçekten. Ceyda Düvenci bu kadının annesi mi?

Şaşırtmadı beğenmedim. :A atv'de böyle tanıtım işe yaramaz Sen Anlat Karadeniz gibi fragman lazım. :A

Fragman fragman değil ki :A Fragman deyip yayınladıkları şey sanki bir derginin backstage görüntüleri :F Burcu heralde tv'de program sunucusu/gazeteci iflan sanırım? @Aserat @Yiğitt

Çağrı hanım bence dizi çekmesin klip yönetsin:A Güzel görüntüler yakalıyor:A İnş cuma olur yaa:/

Bu dizi Show ya da Star'da olmalıydı atv'de değil.
Fragmana gelecek olursak daha iddialı bir fragman hazırlayabilirlerdi bence.

AYNEN dergi çekimi gibi olmuş beh,bu dizinin sonu SON ve 20DAKİKA gibi olucak ATV olması büyük hata

Host esma Sultan var o gun.ss

İlk fragman olarak iyi merak uyandırıcı ama ay yapım ile atv bu işlerde tutturamıyorlar bakalım ne olacak

Şu ay yapım dizileri filan atv'de olunca soğuk geliyor bana böyle atv'nin renkleri filanda sıkıcı :A size de öyle bir his geliyor mu :A @sokak sanati @Çiğdem-

Güzel olmuş tanıtım ben beğendim, kaliteli bir havası var dizinin. Zaten Ay Yapım var işin arkasında, mutlaka kaliteli bir iştir.

Burcu Biricik yine çok güzel, oyunculuğu ile yine ön plana çıkacaktır. Bunun dışında Buğra Gülsoy ve Musa Uzunlar karizmatik bir rolle geliyor belli. Bu iki ismin boş ve tutmayacak bir işte oynadığını görmedim, sırf bu yüzden bile tutar bu dizi.

Dizinin gününün Perşembe olacağını düşünüyorum, Ay Yapım bu diziyi Çukur’la aynı gün yayınlatmaz. Atv, Kanatsız Kuşlar’ı Pazartesi gününe çekip, bu diziyi Perşembe günü yayına sürer.

@Aserat bu sefer açamamış konuyu :A

Bu diziyi acilen Show TV'ye transfer etsinler. Hatta Ay Yapım "Show İç Yapımlar" diye isim değiştirsin. Başka kanala yakıştıramıyorum. Heleki atv'ye.

Herkes Atv ye yakıştıramıyorum demiş ama bence Ay Yapım kısa öz ve kaliteli tüm yapımlarını Atv ye yaptı bence yakışacak gibi, tabi dizi iyiyse :A

M afya türü olacak gibi Show ve Atv e yakışıyor bu tür diziler cnm :A :A :A

Ceyda Düvenci yıllar önce henüz 23 yaşındayken ılk dizi projesinde de üniversite öğrencisi bir çocuk annesi rolünde oynamıştı. Hatta oğlunu oynayan oyuncuyla aynı yaştaydı. Bu dizide de Burcu Biricik'in annesi kalmak için oldukça genç ama iyi oyuncudur. Başarılı olacağını düşünüyorum. Dizinin ılk tanıtımı da oldukça dikkat çekici.
Yeni fragman geldi. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadro çok iyi yaa. Buğra Gülsoy hepsinden daha başrol olmalı çok mi az görünüyor dizide:(

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Belli olmadı daha bende merakla bekliyorum aynen sen anlat karadeniz damga vurdu ya:D
Bu hafta da artarsa ohaa derim ama kesin düşüşe geçecektir :D Gerçi Meryem de bozdu gibi artık bitmeli tamam konu var ama artık başa sardı gibi :D Bitse de Tv den izlesek Sen Anlat Karadenizi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Bu hafta da artarsa ohaa derim ama kesin düşüşe geçecektir :D Gerçi Meryem de bozdu gibi artık bitmeli tamam konu var ama artık başa sardı gibi :D Bitse de Tv den izlesek Sen Anlat Karadenizi

Sen anlat karadenizmi düşüşe geçer diyon sanmıyorum ya tempo düşmezse devam edecektir Meryeme daha bakamadım ben ya :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Survivor'dan önce başlayıp kitlesini oluştursaydı keşke yinede tutmasına kesin gözle bakıyorum.