ATV 8. Gün - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dünden beri gömüp duruyor galiba parasını alamadığı için kudurmuş. Zaten Vatanım Sensin 10 Kasım'da yüksek reyting alınca 'gelecek hafta milli bayram var mı' gibi saçma sapan bir yorum yapmıştı şaşırmadım. Tehlikeli Karım'ı da şimdiden övmeye başlamış. Bunlara prim verenler utansın.

DYuRRfiW0AAUm30.jpg

@Dosi @Forumdash @serhatt @vadikızı @S.G.A.T.
Pek anlamadım bu yazıları :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
İlk sahne de yeni moda :F ilkkez denk geldik televizyon izlerken. Ailem "değişik bir fragman ama böyle iyiymiş" dediler :F

Güzel atışıyorlar.
Buğra'nın illerde neler yapacağını merak ediyorum.
Ay Yapım başlattı zaten bu modayı. :Z Ben bu üçlüden iyi elektrik aldım bir arada kalmaya devam ederlerse güzel olur. :D
Pek anlamadım bu yazıları :)
Burcu Biricik ve diğer oyuncular röpörtajlarda senaryoyu bayağı övmüştü bu da sözde onu ti'ye almak için yazılmış.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Dünden beri gömüp duruyor galiba parasını alamadığı için kudurmuş. Zaten Vatanım Sensin 10 Kasım'da yüksek reyting alınca 'gelecek hafta milli bayram var mı' gibi saçma sapan bir yorum yapmıştı şaşırmadım. Tehlikeli Karım'ı da şimdiden övmeye başlamış. Bunlara prim verenler utansın.

DYuRRfiW0AAUm30.jpg

Böyle yorum yazınca ne oluyor acaba beğenmediysen adam gibi yorum yazın ya

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Seninle nihayet ortak bir dizimiz var :Z
Bende çok beğendim.
Çekim, müzik ve oyunculuklar harika.
Aksiyonu boldu. İzlerken hiç sıkılmadım.
Ben 1 sahneye şaşırdım. Diğerlerini tahmin ettim.
Senaryoda güzel, daha dizi yayindayken @Aserat a sordum kaç bölümlük iş diye çünkü böyle kaliteli diziler genelde bir sezonluk oluyorlar. Uzatılınca senaryoda saçmalama durumları oluyor.

@kerem diğer konuda sormuşsun dizi hakkında burdan okursun cevabımı.
Ben diziyi çok beğendim. Ben asla reytinge baksam, aksine reytingi az olan dizileride genelde tercih ederim. İkinci sezon sıkılabiliyorum dizilerden :A
Beklediğim başkaydı ilk tanıtımdan sonra, tam psikolojik gerilim havası vardı o tanıtımda. Ama senaryo o yönde ilerleyecek bir senaryo değil gibi. Bu haliyle de izlenilebilir bir iş tabi. :D İlk bölümde öyle büyük falsolar saçmalıklar görmedim böyle devam eder umarım. Bir de keşke süreleri 2 saatin altında olsa ne olurdu sanki...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bakalım sende ortak bir dizimiz olacakmı :D
Ben beğendim diziyi. Reytingde yükselme yasamazsa yinede yaza kadar devam eder. Reyting için uzun sürüp saçmalayacağına kısa ve kaliteli olmasıni tercih ederim ama her dizi en az 20 bölüm olmalı bence.
Bizimkilerle çukur izliyoruz ama netten bakmayı deneyeceğim. Zaten Puhu tv'de yayınlanıyor. Puhudan dizi izlemeyi severim:X Netten takip etmeye çalişcam:X

DYuRRfiW0AAUm30.jpg

Bunlara boşa takılma. Bu tv eleştermeniyim diyip fenomenolanlar genelde para lırlar ve en çok Kanal d ve Star dizilerini överler:A Atv ve Fox bunlara para yediyormuyor. Bİr iki gömerler reytingler yukselince kendi karakterlerini belli ederler:A Ranini en başı çekiyor tokyo denen elemenala tanısıklar galıba? Çok mentionlaşmışlar:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Beklediğim başkaydı ilk tanıtımdan sonra, tam psikolojik gerilim havası vardı o tanıtımda. Ama senaryo o yönde ilerleyecek bir senaryo değil gibi. Bu haliyle de izlenilebilir bir iş tabi. :D İlk bölümde öyle büyük falsolar saçmalıklar görmedim böyle devam eder umarım. Bir de keşke süreleri 2 saatin altında olsa ne olurdu sanki...
Sırf süreler uzun diye aksiyonu az olan dizileri internetten atlaya atlaya izliyorum hızlandırılmış turla :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bizimkilerle çukur izliyoruz ama netten bakmayı deneyeceğim. Zaten Puhu tv'de yayınlanıyor. Puhudan dizi izlemeyi severim:X Netten takip etmeye çalişcam:X

Bunlara boşa takılma. Bu tv eleştermeniyim diyip fenomenolanlar genelde para lırlar ve en çok Kanal d ve Star dizilerini överler:A Atv ve Fox bunlara para yediyormuyor. Bİr iki gömerler reytingler yukselince kendi karakterlerini belli ederler:A Ranini en başı çekiyor tokyo denen elemenala tanısıklar galıba? Çok mentionlaşmışlar:X
Bizim evde Atv izlenme alışkanlığı olduğu için TV'den izleyeceğim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kanatsız kuşlar Pazartesiye uyardı ve bu dizide perşembe.
Aşk ve Mavi totali çok iyi. Riske girmek gerekmez. Aslında Aşk ve Mavi cumartesiyede alınabilirdi. Hafta sonunada uyan bir dizi ve çok fazla kayıp yaşamazdı.
İşte cuma olsaydı bende tvden izlerdim:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kanatsız kuşlar Pazartesiye uyardı ve bu dizide perşembe.
Aşk ve Mavi totali çok iyi. Riske girmek gerekmez. Aslında Aşk ve Mavi cumartesiyede alınabilirdi. Hafta sonunada uyan bir dizi ve çok fazla kayıp yaşamazdı.
Böyle doğu total dizileri pazartesileri iyi gider :X Fox'ta bi dizi vardı kaç sene sürdü :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Böyle doğu total dizileri pazartesileri iyi gider :X Fox'ta bi dizi vardı kaç sene sürdü :A
Bizim dizi doğuda çekilmiyorki :A total evet ama doğu tarzı diyemem :A
Pazartesi zor gün.
Baya diziler çoğalmaya başladı yine :A Yeni dizilere kaptırmak istemiyorum kendimi:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Pazartesi zor gün.
Baya diziler çoğalmaya başladı yine :A Yeni dizilere kaptırmak istemiyorum kendimi:F
Doğu diyince aklına diyarbakır urfa filan geldiyse:A Konaklı dizi diyeyim o zaman:F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Pazartesi zor gün.
Doğu diyince aklına diyarbakır urfa filan geldiyse:A Konaklı dizi diyeyim o zaman:F

Yer Gök Aşk. :bhr: O da Kapadokya'daydı. :A O diziden beri Pazartesi dizi tutturamadı Yasak Elma'ya kadar keramet Y harfindeymiş. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet :F
Yer Gök Aşk. :bhr: O da Kapadokya'daydı. :A O diziden beri Pazartesi dizi tutturamadı Yasak Elma'ya kadar keramet Y harfindeymiş. :A
Ha Forumdash onumu demek istedi?
Ya o diziyi bir arkadaşım çok önerirdi, lütfen hatırım için izle derdi ama zaten 3. sezondaydı galiba ve ben öyle uzun dizileri baştan izleyemem. Her salı arayıp reyting sorardı. Galiba o sıralar daha üye değildim forumda ama reytingi senelerdir takip ederdim, her salı reytinge bakıp rapor verirdim. Hatta en son adresi vermiştim bakmaya çalışıyorlardı eve internet koyduklarında :F
Hava ile Yusufmuydu ne resmen sanki kardesleri gibi hayranıydı :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ellerin bal tutsun:A
Evet :F

Ha Forumdash onumu demek istedi?
Ya o diziyi bir arkadaşım çok önerirdi, lütfen hatırım için izle derdi ama zaten 3. sezondaydı galiba ve ben öyle uzun dizileri baştan izleyemem. Her salı arayıp reyting sorardı. Galiba o sıralar daha üye değildim forumda ama reytingi senelerdir takip ederdim, her salı reytinge bakıp rapor verirdim. Hatta en son adresi vermiştim bakmaya çalışıyorlardı eve internet koyduklarında :F
Hava ile Yusufmuydu ne resmen sanki kardesleri gibi hayranıydı :F
evet o diziyi diyordum :A O kitle duruyor bence ve AVM geçseydi pazartesiye tutunurdu:F