76. Altın Küre Ödülleri'nde Adaylar Belli Oldu!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaa ben @destere sen @Harunnn60 da izleyecek kardeşin @Maskeli Fedai de var @MEnes de var :F

Geçen yılı Forumdash destere ile üçümüz ortaklaşa izlemiştik şimdi 5-6 kişi aynı anda hareket edecez :A :A :A

@Harunnn60 ile @Maskeli Fedai izlese izlese 3 film falan izlerler :A Bir tek @MEnes e güveniyorum ama o da dizilerde yaptığı gibi savsaklayabilir filmleri belli olmaz :A

Forumdash da ne ara verdi arkadaş, insan bir gelir haber verir en azından :A
Hiç uğraşamam filmle falan :A Ne haliniz varsa görün :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Harunnn60 ile @Maskeli Fedai izlese izlese 3 film falan izlerler :A Bir tek @MEnes e güveniyorum ama o da dizilerde yaptığı gibi savsaklayabilir filmleri belli olmaz :A

Oscar filmlerini savsaklamam mümkün değildir yoldaşım. Filmler çıkmaya başlasın dalarım direk. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok izleyeceğim bende bu sene :A etiket yapın 500 kez bana ona göre :A

@destere Forumdash kısmende senle izlemiştik şimdi Forumdash yerine Harun geldi işte ekip sayısı tamam hem destere ile bizi yalnız bırakmamak için Harun izler :A :A :A @MEnes de tek değil bize uyarak izlemeli :A :A :A

Sen kardeşin @Maskeli Fedai yi kandır :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hiç uğraşamam filmle falan :A Ne haliniz varsa görün :A

Oscar filmlerini savsaklamam mümkün değildir yoldaşım. Filmler çıkmaya başlasın dalarım direk. :A

@destere Forumdash kısmende senle izlemiştik şimdi Forumdash yerine Harun geldi işte ekip sayısı tamam hem destere ile bizi yalnız bırakmamak için Harun izler :A :A :A @MEnes de tek değil bize uyarak izlemeli :A :A :A

Tablo ortada işte. Enes iyi izlemiş, o yüzden güveniyorum bu sene de devam ettireceğine :A Maskeli'yi tabloya bile almamışım, dediğim gibi anca 2-3 film izler o :A Onun dışında @mesmeso61 ile @Aserat var, onlardan da katılım bekliyoruz. Yalnız sherlock, forumdash, tolstoyeveski, berkan kayıplarda, eksik çok bu sene :A

qGnk2W.png

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tablo ortada işte. Enes iyi izlemiş, o yüzden güveniyorum bu sene de devam ettireceğine :A Maskeli'yi tabloya bile almamışım, dediğim gibi anca 2-3 film izler o :A Onun dışında @mesmeso61 ile @Aserat var, onlardan da katılım bekliyoruz. Yalnız sherlock, forumdash, tolstoyeveski, berkan kayıplarda, eksik çok bu sene :A

qGnk2W.png
Hain kütük :T:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Ben aykırı adamım kimseye uymam, izlerim ve yorumum ansızın gelir karşınıza. :A Bir gece ansızın yorumlarımı bekleyin... :A :A