75. Altın Küre'de Kazananlar Belli Oldu!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ilk üç bölümünü izledim devamında foruma ara vermiştim izleyemedim en kısa sürede izleyeceğim elizabeth moss un hiç bir dizisini kaçırmam mad men den bu yana aşığım kadına :)
Yalnız senin dizi konusunda hiç yorumun yok, ya foruma ara verdiğinde izledin o 3 bölümü ya da sessiz sedasız izlemişsin çaktırmadan :A

Film konusunda da, daha önce izlediğim birkaç film vardı onlara kısa bir yorum atıp yenilere geçerim. Bu aralar filmlere ağırlık vermeyi düşünüyorum ben de :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalnız senin dizi konusunda hiç yorumun yok, ya foruma ara verdiğinde izledin o 3 bölümü ya da sessiz sedasız izlemişsin çaktırmadan :A

Film konusunda da, daha önce izlediğim birkaç film vardı onlara kısa bir yorum atıp yenilere geçerim. Bu aralar filmlere ağırlık vermeyi düşünüyorum ben de :D
biz @Forumdash la iki tane film tükettik yetiş bize:) @Çiğdem- de arkamızdan koşturarak geliyor bakalım nefesi yetecekmi oscar maratonuna :)

diziye geli,rsek o dönem yorum sayfası açılmamıştı sanırım hatta @xemrexxx ile ilk bölümler hakkında konuştuğumuzu hatırlıyorum ama yorum sayfası açılmadığı için sanırım muhabbetlerimize yel vurdu gitti, :)