7 Kasım 2017 Salı Reyting Sonuçları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
UTC için tutmaz diyenlere kapak olsun bu sonuçlar. Hadi AB neyse ama Total kitlesi de kısa zamanda benimsemiş. ABC1'de de Kadın'ı geçmiş. EDHO'nun tahtı sallantıda anlaşılan. :Z

Kadın beklenen yükselmeyi yapamamış. :A

Hayat Sırları'nın tekrarı da çok iyi gitmiş inşallah bu akşam 4-5 reytinge dayanacak. :Z

Tutsak için final çanları çalıyor.

Seven Ne Yapmaz'ın tekrarı AB'de yeni bölüme göre daha iyi gitmiş bence Salı 23.30'a alınsın. :A @denizz19

Bugün instagramda gördüm 9.bölüm finalmiş doğru bildin:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ufak Tefek Cinayetleri tebrik ederim. Hakediyor gerçekten bu oranları. 3. bölüm ilk anlar durgundu ve demiştim acaba düşer mi diye ama Son anda öyle bir açıldı ki anlatamam. Totalde ben inşallah 5 bandında gider diyordum ama 6.5 almış ki harika bir oran bu. Ab de zaten efsane. Yakında Eşkiyayı da geçerse sasirmam. Konusu baya derin bir dizi. Şu anda en entrika konulu dizi ki insanlar entrika seviyor. Ama bu sosyetik entrika.:love1:
Kadın da iyi oranlar almış ama tanıtımları bana basit geliyor ya. Daha dramatik fragmanlar yapmalılar oranlarının artması için.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
EDHO dizisini hiç izlemedim ama 3. sezonda olmasına rağmen Medyapım ve Ay Yapım dizilerine karşı üç gruptada 1. Olmuş. Tebriki hak ediyor.

Kadın, favori dizilerimden biri.. Totalde EDHO'ya yaklaşırken AB'de ufak tefek c'nin arkasında kalmış. Ona rağmen geçen haftaya göre yükselmiş.

Ufak Tefek Cinayetler bu günde en iyi yükseliş yaşayan dizi. Klavye Delikanlıları izleyicilerini kendine çekmiş ve totalde kadın'ın hemen arasındayken abde ise kadını geçerek edhoyla zirvenin ortağı olmuş.

Tutsak dizisi zaten final yapiyor. Totalde çok düşüş yaşamasa da normalde 4 reyting aldığı AB grubunda bu hafta 2 reyting almış bu da dizinin sonunu getirmiş.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Cesur ve Güzel'in akıbeti diyorum başka bir şey demiyorum. :F