7 Ekim 2015 Çarşamba ABD Reytingleri

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
7 Ekim 2015 Çarşamba ABD Reytingleri

arrow_071115_1280-720x405-150x150.jpg

Amerika’da Çarşamba gününün reytingleri belli oldu.

Empire 2 haftadır düşüşünü sürdürüyor. Sezona 6.5 ile başlayan dizi 5.0 reytinge kadar düştü. Ama korkmaya gerek yok halen en çok izlenen dizi durumunda.

Modern Family geçen haftaya göre düşüş yaşasa da dizinin 7.sezonunda olduğunu hatırlatmakta fayda var.

CW'nin en eski dizilerinden biri olan Supernatural yeni sezona iyi başlamış diyebiliriz. Dizi geçen sezon 1 reyting civarında gezmişti.

CW'nin bir diğer hit dizisi Arrow beklenildiği gibi oranlarını arttırmış. O kadar tanıtıma ve reklama bu yakışırdı zaten.

Fox'un yeni dizilerinden Rosewood 0.3’lük bir kayıp yaşasa da Fox'un durumuna bakarsak iyi denilebilir.

İşte günün reytingleri;

Günün reytinglerini görmek için bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5 DK daha bekleyecektim açıldı sonunda. :D

@Çiğdem- SPN yine 0.9 dizi maşallah 11 sezondur çizgisini bozmuyor. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk kez açacağım için çok özen gösterdim arkadaşlar kusura bakmayın. :D @mrt-06
Genellikle bildiğim dizileri ve forumda ilgi duyulan dizileri yorumladım.Umarım konuyu beğenirsiniz.:bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Empire, Modern Family, Arrow, Supernatural, The Goldbergs, Black-ish, The Middle, Rosewood ve polisiye diziler gayet iyi gitmiş. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5 DK daha bekleyecektim açıldı sonunda. :D

@Çiğdem- SPN yine 0.9 dizi maşallah 11 sezondur çizgisini bozmuyor. :F
kemikleşmiş bir kitlemiş var süpernatural devam ettiği sürece bence sorun yaşamaz bu sezona harika başladık karanlık serbest kaldı bas meleklerin tekrar dizide adı geçti çok efsane bir sezon izlicez :Z:Z:Z

arrowda 1.1 alarak flashtan sonra 2.yüksek reyting almaya devam etmiş iki diziyi aynı günde izlemek harika :love1::love1::love1: empirede var 3 harika dizi aynı günde :love1:

@OzaN foruma gelsinde süpernaturalla arrow konularını açtırıcam :A:A:A

emeğine sağlık @Harunnn60 ;););)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kemikleşmiş bir kitlemiş var süpernatural devam ettiği sürece bence sorun yaşamaz bu sezona harika başladık karanlık serbest kaldı bas meleklerin tekrar dizide adı geçti çok efsane bir sezon izlicez :Z:Z:Z

arrowda 1.1 alarak flashtan sonra 2.yüksek reyting almaya devam etmiş iki diziyi aynı günde izlemek harika :love1::love1::love1: empirede var 3 harika dizi aynı günde :love1:

Teşekkürler. :D Nasıl yorumlamışım güzel dimi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Empire için ne diyorsun. :D
5 reyting foxtakı diğer dizilere hayal bence yanı empire okadar rekor reyting aldıkı 5 reytinge bile düşük dedirtmeye basladı ama sleppy hollow falan 1 reyting civarı gidiyor gotham aynı şekilde yanı empire diğer dizilerin hayal oalrak görüceği reytingleri alıyor düşük diyoruz gerçekten büyük başarı bu bence :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5 reyting foxtakı diğer dizilere hayal bence yanı empire okadar rekor reyting aldıkı 5 reytinge bile düşük dedirtmeye basladı ama sleppy hollow falan 1 reyting civarı gidiyor gotham aynı şekilde yanı empire diğer dizilerin hayal oalrak görüceği reytingleri alıyor düşük diyoruz gerçekten büyük başarı bu bence :F:F:F
Hahah aynen. :F Bu neye benziyor biliyor musun hani bir öğrenci 100 beklediği sınavdan 95 alınca ağlamasına benziyor. :F Bizimki de o hikaye. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah aynen. :F Bu neye benziyor biliyor musun hani bir öğrenci 100 beklediği sınavdan 95 alınca ağlamasına benziyor. :F Bizimki de o hikaye. :D
hahaha bencede 6 reytinge alıştırdı kendisini bir yabancı diziye 5 reyting alıpta düşük yorumu yapıldığını ilk defa görüygerçi 5 alanıda nadiren göryruz işte empire sayesinde :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk kez açacağım için çok özen gösterdim arkadaşlar kusura bakmayın. :D @mrt-06
Genellikle bildiğim dizileri ve forumda ilgi duyulan dizileri yorumladım.Umarım konuyu beğenirsiniz.:bhr:
Eline sağlık Haruncum keyifle okudum ne kusuru. :D

Dizi bu gidişle 20. sezon onayını da alır. :F

CW 2 gün çok iyi gidiyor ortalamada, bir dizi daha tuttursalar tamamdır Fox'u geçeriz. :Z Sadece şu Empire olmasa. :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Spn efsane başladı yalnız, konu başlangıcı biraz survivor konusuna bağlamış ama olmuş hani hoşuma gitti. :D

Arrow'da iyidi, önemli olan haftaya ne olacakları bence, hep aynı kalmasınlar artsınlar accık. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hahaha bencede 6 reytinge alıştırdı kendisini bir yabancı diziye 5 reyting alıpta düşük yorumu yapıldığını ilk defa görüygerçi 5 alanıda nadiren göryruz işte empire sayesinde :F

Geçen sezon Empire beni çok korkutmuştu ya. Sezon finaline doğru 6.9 reyting almıştı. TWD'de ise 7.0 reyting almıştı yani neredeyse Empire geçecekmiş o yüzden ben biraz düşmesine sevindim. :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Spn efsane başladı yalnız, konu başlangıcı biraz survivor konusuna bağlamış ama olmuş hani hoşuma gitti. :D

Arrow'da iyidi, önemli olan haftaya ne olacakları bence, hep aynı kalmasınlar artsınlar accık. :D
karanlığın serbest kalmasıyla lucifer ve michaelin tekrar diziye giriceğini söyleyenler vardı tanrı ve baş melekler zor yenmişler çünkü bu bölümde michael ve luciferin isimlerini duyunca çok heyecanlandım gerçekten gelebilirler bu sezon özellikle luciferi istiyoruz
:A:A:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçen sezon Empire beni çok korkutmuştu ya. Sezon finaline doğru 6.9 reyting almıştı. TWD'de ise 7.0 reyting almıştı yani neredeyse Empire geçecekmiş o yüzden ben biraz düşmesine sevindim. :A :A
Sahi TWD 7'sinde başlamıyor muydu? (b) Yanlış mı hatırlıyorum. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Empire düşüşte ama zaten o aşırı yüksek rakamlar şaşırtıcıydı. Bu rakamlar da mükemmel, zaten tüm dizilerde genel bir düşüş var bu sezon.

Modern Family ile The Goldbergs arasında sadece 0.6 reyting fark kaldı. Muhtemelen 9. sezonunda bitirirler diziyi daha fazla düşmeden. Yapımcıların o yönde açıklaması varmış zaten. The Goldbergs için ise durum çok iyi tabii. Underrated bir dizi olsa da en azından Amerikan halkı reytinglerde hakkını veriyor. :)