7-13 Ocak 2019 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa senide artık önümüzdeki haftalar ilk sıralarda görmeye başlarız @mrt-06 karadeniz havası aldığın yeter şişen göbeği şimdi burada koşturalak eritme zamanı :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi yakınıyordu 2 pazar gününün mesaj sayıları burada hesaplanıyor diye, şimdi başka tuhaflıklarda belirdi :A
@bazinga yapacağın yeniliklerde umarım bu tarz "ufak" sorunlarda hal olur. Galiba kutlama konusu ve diğer sözde mesaj sayısının işlemediği yerlerdeki mesajlarda bu haftalık enlere hesaplanıyor (fazlasıyla) :A
Gece gece uyku tutmadı bende kafayı buna taktım belki uykumu getirir diye :A @MEnes @MasacRE-

HoX-_cVx.jpg_small.jpg
Ekim ayından kalma bir ekran resmi ve mesaj sayım 28.116. 1 ay önce döndüm foruma ve şuanki mesaj sayım 28.270 bu mesajla , yani 1 aydır 154 mesaj yazmış görünüyorum ama bu hafta 120 küsür, geçen hafta 80 küsür mesaj belirtildi haftalık enlerde. Diğer 2 haftada yazılan mesajlara deyinmiyorum bile :A:A
Sayaç bol keseden yazıyor galiba :A :A
ve evet eski mesleğimden dolayı rakamları seviyorum ve uyku tutmayıp foruma girince kendimi mesaj hesaplarken buldum :F @xemrexxx @denizz19

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Yakamoz-Asi yakınıyordu 2 pazar gününün mesaj sayıları burada hesaplanıyor diye, şimdi başka tuhaflıklarda belirdi :A
@bazinga yapacağın yeniliklerde umarım bu tarz "ufak" sorunlarda hal olur. Galiba kutlama konusu ve diğer sözde mesaj sayısının işlemediği yerlerdeki mesajlarda bu haftalık enlere hesaplanıyor (fazlasıyla) :A
Gece gece uyku tutmadı bende kafayı buna taktım belki uykumu getirir diye :A @MEnes @MasacRE-

Ekli dosyayı görüntüle 64184
Ekim ayından kalma bir ekran resmi ve mesaj sayım 28.116. 1 ay önce döndüm foruma ve şuanki mesaj sayım 28.270 bu mesajla , yani 1 aydır 154 mesaj yazmış görünüyorum ama bu hafta 120 küsür, geçen hafta 80 küsür mesaj belirtildi haftalık enlerde. Diğer 2 haftada yazılan mesajlara deyinmiyorum bile :A:A
ve evet eski mesleğimden dolayı rakamları seviyorum ve uyku tutmayıp foruma girince kendimi mesaj hesaplarken buldum :F @xemrexxx @denizz19
Ortalığı karıştırmakta üstüne yok. :A Yine yapmışsın yapacağını. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Harunnn60 sen ne ara yazıyorsun bu kadar. :eek:

Artık bir çıkış yapıp +300 yapmak lazım da Survivor geliyor zaten, artışa geçeriz. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ortalığı karıştırmakta üstüne yok. :A Yine yapmışsın yapacağını. :A
Ee yani, gece gece uyku tutmayınca saracak birşey buldum. Hem mesaj sayı ve listeye yansıyanlar belli :A şu 2 hafta 200 küsür ve ilk haftan 19 mesajdı,(Besalet ile eşit sayıdaydık ordan kalmış akılda :A) @MasacRE- bak bunu bile hatırlıyorum :F diğerinide katarsak en az 100 mesaj fazla hesaplamış sayaç :A

Bu arada 2 saatlik uykuylayım :T: iş kaldı haliyle. Birazdan uykuya dalarım inşallah yine ve umarım tekrarlanmaz böyle birşey :T

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 64184
Sayaç bir bana mı bol keseden yazmıyor, benim mesaj sayım çok az. :( Dediğin gibi kutlama konularını sayıyor olabilir, ben fazla oradaki sohbetlere girmiyorum ama bayağı sayfalarca konuşuluyor. :D