7-13 Mayıs 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sana zararım dokunmayacağını bildiğin için korkmuyorsun :bhr:
Kıyamam sana zaten :A
Bana da kıyamazsın diye umuyorum. (?)
Ben @DarkLegenD in üstüne çıkıp onu ezmişim ya o yeter bana, gerisi önemli değil :A
Sen mesaj sayısı ile ezsen ne olacak, ben seni avatarımın otoritesi ile eziyorum.
@DarkLegenD i sıvayın. Çok aç sıvanmaya :A
Dün full sıvadım, hesabınmı çalındı dedi :F
Sıvaya doydum, başka zamanlara artık.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Sen mesaj sayısı ile ezsen ne olacak, ben seni avatarımın otoritesi ile eziyorum.

@MEnes i kıskandınmı yoksa? :eek: :A
Yani şimdi dünü katmazdak eskiyi düşünürsek kıyıyordum sana biraz,benle uğraşıyorsun diye:A ama eski maziden dolayı başa sarıyorduk yine. Dün açıklamıştım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
@MEnes i kıskandınmı yoksa? :eek: :A
Yani şimdi dünü katmazdak eskiyi düşünürsek kıyıyordum sana biraz,benle uğraşıyorsun diye:A ama eski maziden dolayı başa sarıyorduk yine. Dün açıklamıştım :A
Evet, kıskanıyorum denilebilir. Sonuçta kendisi entel-dantel bir adam.

Aynen kısır döngü gibi, sürekli seni eziyorum ama yine de benimle konuşmaya devam ediyorsun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet, kıskanıyorum denilebilir. Sonuçta kendisi entel-dantel bir adam.

Aynen kısır döngü gibi, sürekli seni eziyorum ama yine de benimle konuşmaya devam ediyorsun.
@MEnes evet kıskanılacak birisi :A:A
İlk konuşmamızda keşfettim güzel yanlarını ama sen, ne desemki, seni çözmek zor. İyi yönlerini bulmaya çalışıyorum, zorluyorum kendimi ama hayır olmuyor. Kendini anca olamayan şeylerle avutuyorsun ( ezmek böyle yapılır :A:A)
1 kere bile ezemedin beni ama ezdim deyip kendini tatmin etmeye çalışıyorsun. Şimdi 1-2 ağır şey derimde azıcık kıyamıyorum işte :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İlk konuşmamızda keşfettim güzel yanlarını ama sen, ne desemki, seni çözmek zor. İyi yönlerini bulmaya çalışıyorum, zorluyorum kendimi ama hayır olmuyor. Kendini anca olamayan şeylerle avutuyorsun ( ezmek böyle yapılır :A:A)
1 kere bile ezemedin beni ama ezdim deyip kendini tatmin etmeye çalışıyorsun. Şimdi 1-2 ağır şey derimde azıcık kıyamıyorum işte :F
Ne!

Beni gerçekten çok iyi tanımlayan bir video.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Onu bunu bırak da şimdi, NBA gecelerine başlıyoruz seni de bekleriz bu gece 4'de gsw-houston var :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne diyebilirim ki zaten gerekeni demişsin benim de üstüne fazla şey söylememe gerek yok yani. :A Bu arada yukarıda güzel giydirmişsin Dark'a fark ettiğimi belirtmek isterim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne diyebilirim ki zaten gerekeni demişsin benim de üstüne fazla şey söylememe gerek yok yani. :A Bu arada yukarıda güzel giydirmişsin Dark'a fark ettiğimi belirtmek isterim. :A
Teşekkür ederim :bhr:
Bunu @DarkLegenD benle uğraştıkça hep yapıyorum ona :A Ama o işine geleni kendine göre yorumluyor,köşeye sıkışınca videoya sığınıyor hep :A:A