7 Şubat 2024 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman - 147. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Bir Sevdadır - 2. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Bir sevdadır ın ilk bölüme göre yükselmiş sevindim böyle devam eder inşallah

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Survivor'ın mı yoksa Kuruluş'un mu 1. olması daha berbat karar veremiyorum. :A

Şahane Hayatım ve Sandık Kokusu'ndan biri olmasa diğeri uçar ama ikisi de aynı kitleye hitap ettiği için birbirlerini frenliyorlar. İkisi de yarışa hızla başladı, bir noktada çöküşe geçti ama önünde sonunda 4-5 bandına oturup her hafta neredeyse copy-paste derecesindeki bir istikrarla devam ediyorlar.

Bir Sevdadır bu hafta biraz toparlanmış ama muhtemelen kötü gitse bile TRT desteğiyle en azından 10 bölüm görüp paralarımızı afiyetle yer.

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Survivor'ın mı yoksa Kuruluş'un mu 1. olması daha berbat karar veremiyorum. :A

Şahane Hayatım ve Sandık Kokusu'ndan biri olmasa diğeri uçar ama ikisi de aynı kitleye hitap ettiği için birbirlerini frenliyorlar. İkisi de yarışa hızla başladı, bir noktada çöküşe geçti ama önünde sonunda 4-5 bandına oturup her hafta neredeyse copy-paste derecesindeki bir istikrarla devam ediyorlar.

Bir Sevdadır bu hafta biraz toparlanmış ama muhtemelen kötü gitse bile TRT desteğiyle en azından 10 bölüm görüp paralarımızı afiyetle yer.
Nagi > Pembe Ünal, Nursema, doğa, alev, Nilay’ın toplamı yani hoşt sana kaknem :bağır:
Screenshot_20240206_220714_com.instagram.android_edit_5709286978815.jpg

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Aman öyle deme xemreex musibeti bu sefer de sana karşı algı ve iftiralara başlar. :A
14 yıldır (maalesef ki) tanıyorum zaten. Kendisinin söylemleri gram umrumda değil :) bana istediği her türlü iftirayı gönül rahatlığıyla 🐎abilir.
Demirden korksaydim... Bu forumda kaale almadığım kişi kendisi. Diğeri de uzaylımiz @Keith Long. Ama nadiren de olsa her bozuk saatin günde 2 kez bile olsa doğruyu gösterdiği gibi @xemrexxx nin de 10000 tane mesajından 1 tanesini beğeniyorum 💓 ve istediğinde GAYet te bizler gibi 'normal' konuşabildigini de gördü bu gözler ! Evet inanması çok zor ama gerçek bu :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Aman öyle deme xemreex musibeti bu sefer de sana karşı algı ve iftiralara başlar. :A

14 yıldır (maalesef ki) tanıyorum zaten. Kendisinin söylemleri gram umrumda değil :) bana istediği her türlü iftirayı gönül rahatlığıyla 🐎abilir.
Demirden korksaydim... Bu forumda kaale almadığım kişi kendisi. Diğeri de uzaylımiz @Keith Long. Ama nadiren de olsa her bozuk saatin günde 2 kez bile olsa doğruyu gösterdiği gibi @xemrexxx nin de 10000 tane mesajından 1 tanesini beğeniyorum 💓 ve istediğinde GAYet te bizler gibi 'normal' konuşabildigini de gördü bu gözler ! Evet inanması çok zor ama gerçek bu :)
Biz kaşınanı kaşırız :X algıya musait olmayana niye algı yapayım boş yere vakit kaybedemem, serhat gayet uygundu @Angelica da öyle mesela :F

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir Sevdadır'ın yükseliş yaşayacağı az çok belliydi, kanal ve yapım bazı kararları erken aldı. Umarım ilerleyen bölümlerde Sandık Kokusu ve Şahane Hayatım'ı boşluktan izleyen kitleyi çekmeyi başarır ve çarşamba yarışına dahil olur. :bhr:

Kuruluş Osman'ın tarihle pek bağlantısı kalmadığından oranlarının düşüşe geçmesi ve zirveyi vermesi normal, Orhan Bey'e yoğunlaşarak bir an önce toparlanması lazım.

• Olmamış
Reactions: AhmetBayram