7 Şubat 2017 Salı Reyting Sonuçları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Anne'nin dünkü bölümü çok iyiydi. Özellikle Gonca Vuslateri döktürdü resmen. Yükselmiş. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@EFE UYSAL gibi bahaneler üretmeden direk tebrik ettiğin için tşşk ederiz efendim
:A :A :A

senle toteli alırsa survivor iddiasına girdim 9 gündür 1.olamıyor ayoll :F :F :F
Ben centilmen bir beyefendiyim, Kırgın Çiçekler'i bile tebrik ettiğim oldu yani düşün :A

Aynen büyü mü yaptın naptıysan artık şanssızlıklar peşimizi bırakmadı. ss

Ama benim inancım tam illa ki birlikte izleyecez Survivor'ı :A Yakında O Ses bitecek zaten, Perşembe'ye konar totali alırız :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben centilmen bir beyefendiyim, Kırgın Çiçekler'i bile tebrik ettiğim oldu yani düşün :A

Aynen büyü mü yaptın naptıysan artık şanssızlıklar peşimizi bırakmadı. ss

Ama benim inancım tam illa ki birlikte izleyecez Survivor'ı :A Yakında O Ses bitecek zaten, Perşembe'ye konar totali alırız :Z
hahaha cuma yine oalamazsınız ayoll ama cumartesi olursunuz oda benim iddiamı kapsamıyor zaten :A :A :A

aaa evet perşembe sıkıntı ayy ama vatanım sensin kitle oluşturur atatürk ana konu olmaya basladı acun bey 1 ay beklerse perşembeyide zor görür ayoll :A :A :A

Ne sallıyorsunuz geçen cuma 1. oldu kimi kandırıyorsunuz ab ve abc1de zirve bizimdi kendinizi avutun :A @Bully
Ben totelde alırsa survivor izlerim dedim :A :A :A