5 Yıl İçinde Neler Yapmak İstersiniz?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ciddiyim la. Ama tabii bunun için önce ikinci bir şahıs gerekiyor, tek başıma denedim olmadı çünkü :A Evliliğe de hiç hazır değilim :T:
Neden bu heves? Neden bu heves?? :confused:

Umarım hayalimi kurduğum yerde çalışıyor olurum.
Ve umarım evlenmemiş olurum henüz :(
+
Thurisaz'ın, Wardruna'nın, İrfan'ın ve Bleuneck'in konserlerine gitmiş ya da gitmek üzere olmak.
Bir kez F1 yarışı izlemiş olmak (En olası mekan Bakü)
WWE şovuna katılmış olmak (Bu çok olası değil. :()

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Neden bu heves? Neden bu heves?? :confused:

+
Thurisaz'ın, Wardruna'nın, İrfan'ın ve Bleuneck'in konserlerine gitmiş ya da gitmek üzere olmak.
Bir kez F1 yarışı izlemiş olmak (En olası mekan Bakü)
WWE şovuna katılmış olmak (Bu çok olası değil. :()
IMG_2495.JPG

Canın çekmiyor mu? :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çekiyor, hem de nasıl...
Başkalarının bebeğiyle idare et bir süre :A
(Evlenmeden olsa iyi olur da, evlilik beni geriyor :A)
Başkalarının bebeğiyle idare edersen torun sevecek yaşa gelirsin :A Erken kalkan yol alır erken evlenen döl alır gibi tuhaf bir atasözü vardı :A (Umarım ban yemem atalarımızın değişik bir bakış açısıyla olayı analiz etmesinin tezahürüdür bu söz. Benim bir suçum yok :A)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Başkalarının bebeğiyle idare edersen torun sevecek yaşa gelirsin :A Erken kalkan yol alır erken evlenen döl alır gibi tuhaf bir atasözü vardı :A (Umarım ban yemem atalarımızın değişik bir bakış açısıyla olayı analiz etmesinin tezahürüdür bu söz. Benim bir suçum yok :A)
Kalkıp da 40 yaşında evlen demiyoruz :A Ama bekarlığın sultanlık olduğuna inandığım için uzun sürmesini istiyorum yine de. 29'da evlen 30 ya da 31'de çocuk çok ideal bence :D
En sevdiğim atasözlerindendir kendisi (çok fonetif :F) ama hayatıma uygulamamayı umuyorum :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kalkıp da 40 yaşında evlen demiyoruz :A Ama bekarlığın sultanlık olduğuna inandığım için uzun sürmesini istiyorum yine de. 29'da evlen 30 ya da 31'de çocuk çok ideal bence :D
En sevdiğim atasözlerindendir kendisi (çok fonetif :F) ama hayatıma uygulamamayı umuyorum :A
Aynen benim de hayalimdeki evlilik yaşı o civarda. Şimdi evlensem çocuk sahibi olsam çocukla beraber büyürüz :A Bu da çocuğun gelişimi açısından pek hayırlı olmaz :A Kötü örnek bir babayı idol olarak almamalı :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Aynen benim de hayalimdeki evlilik yaşı o civarda. Şimdi evlensem çocuk sahibi olsam çocukla beraber büyürüz :A Bu da çocuğun gelişimi açısından pek hayırlı olmaz :A Kötü örnek bir babayı idol olarak almamalı :A
Birkaç yıl daha geçince büyüyeceğini düşünüyorsan iyi, ben ömrüm boyunca böyle kalacağımdan korkuyorum :A
Her şeyi düşününce insan iyice vazgeçiyor. Benim çocuğum olmasın, dünyaya yeter bir tane benim gibisi :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Birkaç yıl daha geçince büyüyeceğini düşünüyorsan iyi, ben ömrüm boyunca böyle kalacağımdan korkuyorum :A
Her şeyi düşününce insan iyice vazgeçiyor. Benim çocuğum olmasın, dünyaya yeter bir tane benim gibisi :A
Fazla değişim de iyi değildir dikkat et :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
daha koca 1 yıl var :A :A :A
28 desek o yıl içinde hem düğün hem nişan hem söz olmaz sanırım ya. :A 29' evlenirsin diye düşünüyorum. :A

Hahah şaka bir yana bence kesinlikle en doğru olanı yaptın gençliğini birilerine bağlı olmakla yaşamadın. Evlenen kimi duysam gençlik yılllarına özlüyor filan. Hele çocuk olunca daha bariz duyuyorum ben.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
28 desek o yıl içinde hem düğün hem nişan hem söz olmaz sanırım ya. :A 29' evlenirsin diye düşünüyorum. :A

Hahah şaka bir yana bence kesinlikle en doğru olanı yaptın gençliğini birilerine bağlı olmakla yaşamadın. Evlenen kimi duysam gençlik yılllarına özlüyor filan. Hele çocuk olunca daha bariz duyuyorum ben.
kış aylarında kararlaştırmak lazım yaz ayına düğün olacağı için :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynı sene içinde olsun diyorsun yani. :F

Söyle yapabilirsin artık söz ve nişan aynı gün içinde yapanlar var kışın 15 tatilde onu yaparsın yazında düğünü yaparsın. :A
söz nişanı aynı anda bencede iyi :A yaa şimdi yaz ayında karar verirsek mesala temuz ağustos eylül ozaman gelecek yaz olur deriz ama ekim kasım aralık olursa ağustos sonu en geç eylül gibi bu yaz olur deriz galiba ama ogün gelsinde bakalım :F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Okulu bitireceğim, güzel bir iş bulup, bu sırada evlenip, mümkünse bir kız bebesi yapıp sonrasında güzel bir birikim yapıp sessiz sakin bir yerde güzel bir eve yerleşip hayatımı o şekilde sürdürüp bitirmek istiyorum. -_-