5 Aralık Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun!

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060

5 Aralık 1934'te Mustafa Kemal Atatürk tüm dünyaya örnek olacak bir adım attı.biz kadınların seçme ve seçilme hakkı için harekete geçti.ve Seçim kanunuda değişiklik yapılarak 1934 te Kadınlar en demokratik hakları olan
seçme ve seçilme hakkına kavuştular..
Bize bu hakkı veren Atamız Mustafa Kemal Atatürk'e minnetlerimize bir kez daha sunuyor ve saygıyla anıyoruz.
Başta Forumdaki bayan üyelerimiz @Dosi @Çiğdem- @Tzira @dizi kolik ve aklıma gelmeyen bayan üyelerimizin ve tüm kadınların seçme ve seçilme hakkı kutlu olsun diyor kadınların öldürülmediği, şiddet görmediği insan yerine
konduğu bir Türkiye diliyorum..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bize ek olarak @Yiğitt senide kutluyorum ayıp olmasın :A

@destere senide kutlayalım kadınların içine karışabilecek herşeyi kabul edersin sonucta:A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
En komiği de ne biliyor musunuz? Atatürk'ü sevmeyip onun sayesinde kendisini yöneten kişiyi seçebilen kadınlar.

Aah tabi ya unutmuşum, Atatürk yahudi kökenli ingiliz ajanı olup islamı bitirmek için görevlendirilen bir ateistti.

Ekleme: Yol yaptı.

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Başta ablam @vadikızı , küçük ablamız @Çiğdem- ve @Dosi ile birlikte forumdaki ve ülkemizdeki bütün bayanların sonsuz haklara sahip olduğu güzel bir gelecek diliyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Başta ablam @vadikızı , küçük ablamız @Çiğdem- ve @Dosi ile birlikte forumdaki ve ülkemizdeki bütün bayanların sonsuz haklara sahip olduğu güzel bir gelecek diliyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Amin çok sağol kardeşim:D:praying: biz kadınlar çok şey istemiyoruz kendini erkek sananların güçlerini bizim üzerimizde değil hak edenlere kullanmasını bize insan gibi davranmalarını eş olduğumuzu anne olduğumuzu unutulmamasını bizimde huzur içersinde bir hayat yaşamak istediğimizi bilinmesini istiyoruz o kadar

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Amin çok sağol kardeşim:D:praying: biz kadınlar çok şey istemiyoruz kendini erkek sananların güçlerini bizim üzerimizde değil hak edenlere kullanmasını bize insan gibi davranmalarını eş olduğumuzu anne olduğumuzu unutulmamasını bizimde huzur içersinde bir hayat yaşamak istediğimizi bilinmesini istiyoruz o kadar
Kesinlikle haklısın abla. Zaten olması gerekende budur. Hepimiz insanız erkeğin kadına, kadının da erkeğe üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak ibadettetir (takvadadır) diyor peygamberimiz. Biz insanız hata yaparız. Ama yanlış yapmamız lazım. Bir kadına el kaldırmak, saldırmak bence bir insanın yapmaması gereken şeyler. Bu konuda hayvanları örnek bile alabiliriz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kadın hakları gününde kadın ayrımcılığı yapmak olmaz. @vadikızı @Dosi @Çiğdem- ve @Tzira başta olmak üzere bütün kadın üyelerin ve kadınlarımızın kadın haklarını kutluyorum.

17077557_446454139019903_3209406117138399232_n.jpg

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Kesinlikle haklısın abla. Zaten olması gerekende budur. Hepimiz insanız erkeğin kadına, kadının da erkeğe üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak ibadettetir (takvadadır) diyor peygamberimiz. Biz insanız hata yaparız. Ama yanlış yapmamız lazım. Bir kadına el kaldırmak, saldırmak bence bir insanın yapmaması gereken şeyler. Bu konuda hayvanları örnek bile alabiliriz.

Dimi hayvanlar bize daha iyi davranıyor valla;)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
direkt sunlari sunlari tebrik ediyorum desen hic bir sorun yok da 'su an aktif olanlar kadinlar sizlersiniz' deyince haksizlik oluyor yazmadigin isime karsi :):)
Eee de kimseyi yazmak zorunda değilim, istediğimi yazarım istediğimi yazmam. Diğeri de ben o kişiyi forumda görmüyorum, o da beni görmüyor. Birbirimizi ırgalamıyoruz bile, benim için yok hükmünde. O nedenle yazıp yazmamam da beni ilgilendiriyor. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Eee de kimseyi yazmak zorunda değilim, istediğimi yazarım istediğimi yazmam. Diğeri de ben o kişiyi forumda görmüyorum, o da beni görmüyor. Birbirimizi ırgalamıyoruz bile, benim için yok hükmünde. O nedenle yazıp yazmamam da beni ilgilendiriyor. :)
iyi de 'benim icin aktif olanlar' yazmamissin ki 'forumda aktif olanlar' yazmissin :D Cok guzel konuyu anlattigimi dusunuyorum. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tüm kadınlarımızın kutlu olsun. Ben açacaktım aslında ama forumumuzdaki kadınlardan bekledim açmasını. :D

Mustafa Kemal Atatürk gibi bir liderimiz olduğu için o kadar şansılıyız ki;

“Türkiye, Fransa’dan Fransa, İtalya, Hırvatistan, Slovenya’dan 11, Romanya’dan 12, Bulgaristan’dan 13, Belçika’dan 14, Yunanistan’dan 15, İsviçre’den ise 36 yıl önce kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanımıştı.”

Bu vesileyle Atamızı bir kez daha şükranla anıyoruz...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bize ek olarak @Yiğitt senide kutluyorum ayıp olmasın :A

@destere senide kutlayalım kadınların içine karışabilecek herşeyi kabul edersin sonucta:A :A :A
kadınların içine karışacak herşey derken yani nasıl ? insanın aklına bin türlü şey geliyor :)
hee anladım kadınların bulaştığı herşey güzeldir o manada dedin sanırım hogatha :) evet bu güzel günde tüm kadınları kutluyorum aslında yarında öbürgünde hatta yılın 365 günü kutlayabilirim sizi sorun olmaz benim açımdan :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kadınların içine karışacak herşey derken yani nasıl ? insanın aklına bin türlü şey geliyor :)
hee anladım kadınların bulaştığı herşey güzeldir o manada dedin sanırım hogatha :) evet bu güzel günde tüm kadınları kutluyorum aslında yarında öbürgünde hatta yılın 365 günü kutlayabilirim sizi sorun olmaz benim açımdan :)
Hahaha aa sen kızlar kulübüne seni almadık diye destere ve kızlar kulübü konusu açmıştınya o geldi aklıma işte :F Bir tanede foto koymuşsun ama ben görene kadar @mrt-06 lar yok etmişti konuyuda başına geçirmişlerdi :F :F :F

@vadikızı @Çiğdem- @Tzira şu an forumda aktif olan bayan üyeler sizlersiniz, kutlarım. :bhr:
Kadın hakları gününde kadın ayrımcılığı yapmak olmaz. @vadikızı @Dosi @Çiğdem- ve @Tzira başta olmak üzere bütün kadın üyelerin ve kadınlarımızın kadın haklarını kutluyorum.

17077557_446454139019903_3209406117138399232_n.jpg
Çok teşekkürler arkadaşlar :bhr::bhr::bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha aa sen kızlar kulübüne seni almadık diye destere ve kızlar kulübü konusu açmıştınya o geldi aklıma işte :F Bir tanede foto koymuşsun ama ben görene kadar @mrt-06 lar yok etmişti konuyuda başına geçirmişlerdi :F :F :F

Çok teşekkürler arkadaşlar :bhr::bhr::bhr:
o zamanlar forumda çok baskı gördüm sen öyle görümceğim @mrt-06 in şu anki mülayim hallerine bakma zamanında bize neler çektirdi :) rahatca bir konu bile açamıyordum şimdi yılda bir konu açıyorum onu beğenmiyor kırk yılda bir konu açıyormuş falanmış filanmış diye bizimle şey geçiyor :) oysa zamanında benim yeteneğimin körelmesine yol açanlardan biri @mrt-06 di diğeride işte buraya gelmeyip twitter köşelerinde volta atan @Harunnn60 du kınıyorum bunları :)

@MasacRE- @MEnes konu hakkında yorum yapmamışsınız oysa biz sıvacılar birliği olarak kadın haklarını ilk kutlayacak centilmenlerden olmalıyız ben görevmi yaptım rahatım :)