'4N1K' Filmi Dizi Oluyor!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'4N1K' Filmi Dizi Oluyor!

genc-jenerasyonun-filmi-4n1k-2792069.jpeg

Genç yazar Büşra Yılmaz'ın sevilen kitabı '4N1K' sinema filminin ardından dizi olarak da çekiliyor!

Kadrosunda Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş gibi genç isimlerin bulunduğu film 12 Mayıs'ta vizyona girmiş ve 460 bin kişi tarafından izlenmişti. Filmin yapımcısı Fabrika Yapım filmi dizi yapmaya karar verdi.

Dizinin kanalı için FOX ile görüşmeler sürerken filmin kadrosu diziyi bekledikleri için yeni teklifleri kabul etmiyor.

Medyatava
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4N1K kitabı dizi oluyor desek daha doğru olurmuş :A

Her yapımın ilk tercihi Fox. Kanal nirvanaya çıktı maşallah.:Z

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Buse Narcı Türk Malı'nda değil mi :A Filmi izlemiştim çok bir numarası yoktu ama fena değildi :A

Buse Narcı Türk Malı'nda değil mi :A Filmi izlemiştim çok bir numarası yoktu ama fena değildi :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Gelecek yaz başlasın bence daha film vizyona gireli kaç ay oldu ki. :A

Türk Malı mı kaldı artık. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tartışma programı dizi oluyor sandım başlığı okuyunca, konuya girip ufak bir Googlema sonucunda mağarada yaşadığımı öğrendim. Meğer Büşra Yılmaz diye bir yazar varmış, WTP'da 25 Milyon okunan ergenlere yönelik kitap yazmış, bu kitap daha sonra basılmış ve yüzbinden fazla satmış, ardından film olmuş ve şimdi de dizisi çekiliyormuş. Genç yaşında böyle bir hayran kitlesini yazarak kazandığı için helal olsun kadına. Fakat şu hayran kitlesi nedir? Bir kitap yazdı diye ergenler nasıl bu denli taparcasına hayran kalıyor anlamıyorum