46: Yok Olan - 9. Bölüm Fragmanı

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
---------dd-
46yokolanizlecom-46-yok-olan-site-logo2.png

46 Yok Olan...
Yeni Bölm
Cuma 23.45'te Star'da!

Merkla beklenen Fragman

-----
sprung.gif

star-tv-logo.png

Son düzenleme:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
ne kadar doğru bilinmez ama senaryoda oynama olduğunu hissediyorum değişiklikler var gibi malesef ki şu işi doya doya en baştan kurgulandığı gibi izleyemedik

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
46 malesef bitmiştir.. kalan son 4 bölümde hikayeyin düzgün şekilde bitmesi için, senarist Ezo'yu da uyandırmak mecburiyetinde kalmış. 5. Bölümden itibaren zaten senaryoda değişikliğe gidilmişti.. final için ilk sinyal o gün verilmişti.. bu fragmanla final tarihi kesinleşti.

Benim için TV'de izlenecek birşey kalmamıştır..

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Fragmanı şimdi izleme fırsatı buldum olağanüstü olmuş. Ezo uyandığında göre bitiş sinyalleri cayır cayır yanıyor maalesef :T:

Doğan zaten Murat'a bilenmişti şimdi yakaladığı yerde aldıracak galiba. Merakla bekliyoruz. Artık tabakta kalan bu nefis yemeğin son lokmalarını ekmekle sıyırıyoruz. Büyük finale adım adım yaklaştık. Bütün ekibin emeğine sağlık, inşallah başka projelerde tekrar izleme fırsatı bulabiliriz. Çok ama çok yazık oldu. :T:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Nefret olsun böyle harika bir hikayeyi 13 bölüme sığdırmak için erkenden hızlanmasını sağlayan zihniyete. Kim bilir neler neler izleyecekken hepsinden mahrum kalıp 13 bölüme sığdırmak için hızlıca bir çok şeyi atlayıp izlemiş olacağız. Bizden çalınan dakikaların hesabını verin bize lanet klişe lobisi.

Ben ömrümde uzun süredir böyle uçuk ve manyak bir iş izlememiştim Türk yapımı olarak. Şapka çıkara çıkara saçlarım döküldü resmen. Efsane dizimiz tadı damağımızda kalmış bir biçimde final verecek demek, yazıklar olsun bu seyirciye ve bize bu kadar komik bir seyirci kitlesini seçen tns sistemine. Sağlık olsun, artık kelimeler tükendi ne yapalım. :T:

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Nefret olsun böyle harika bir hikayeyi 13 bölüme sığdırmak için erkenden hızlanmasını sağlayan zihniyete. Kim bilir neler neler izleyecekken hepsinden mahrum kalıp 13 bölüme sığdırmak için hızlıca bir çok şeyi atlayıp izlemiş olacağız. Bizden çalınan dakikaların hesabını verin bize lanet klişe lobisi.

Ben ömrümde uzun süredir böyle uçuk ve manyak bir iş izlememiştim Türk yapımı olarak. Şapka çıkara çıkara saçlarım döküldü resmen. Efsane dizimiz tadı damağımızda kalmış bir biçimde final verecek demek, yazıklar olsun bu seyirciye ve bize bu kadar komik bir seyirci kitlesini seçen tns sistemine. Sağlık olsun, artık kelimeler tükendi ne yapalım. :T:

Tamamen icimdeki mi okumusun.. ellerine saglik.

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
O değilde.. Ercan Mehmet Erdem senaryonun en ekstrem bölümünü Ezo ile patlacaktı herhalde. İşte o dönem O dediğimiz ekran çatlardı gerçekten. Murat bu kıza ilacı vere vere bir gün kız piskopat bir canavar şeklinde ayağa kalkmasın. Fragman ona benzer bir sinyal veriyor gibi. Ercan Mehmet Erdem'e şapka çıkartıyorum. Adamın o manyak kafasından öyle bir senaryo ortaya çıkardı ki, izlerken kafamızı ekrana vururduk artık.

Herşeyin içine ettiler.. gram keyf bırakmadılar yemin ederim. Olan senaryoyu da öne sardırarak çöp haline getirdiler.