'46: Yok Olan'ın Akıbeti Ne Olacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'46: Yok Olan'ın Akıbeti Ne Olacak?

26281153-2c88-4962-b6f2-7d6b30f1a4b9.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 46: Yok Olan'ın akıbeti netleşti.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal ve Metin Belgin'in paylaştığı yapımın önce final yapacağı, ardından da önümüzdeki sezon devam edeceği açıklanmıştı. Ranini'nin bugün yaptığı açıklamaya göre dizi planlandığı gibi 13. bölümüyle ve ucu açık bir şekilde ekranlara veda edecek. Öte yandan yapımcı Nunova Film önümüzdeki dönemlerde de prensip olarak 60 dakikalık dizileri ekrana getirmeye devam edecek.

46: Yok Olan, final bölümüyle 24 Haziran Cuma 23.45'te Star'da!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En korktuğum da buydu zaten, adam gibi sona bağlamadan final yapmaları. 13 bölüm 13 bölümdür, efsanevi bir finalle o kadar izlemiş izleyicinin gönlünü almak dururken açık uçlu bir final yaparak izleyiciye saygısızlık yapmak bu diziye yakışmazdı.

Üçüncü bölümden devam edecektim fakat bu haberden sonra devam edip etmeme konusunda tereddütte kaldım. Olmadı final sonrası yorumların olumlu olup olmamasına göre karar veririm.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sinir bozucu bir tablo. Ulan bu hikaye yarım bırakılıp bitirilir mi? Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla. En azından finale bağlayın neyin ne olduğunu görelim, mutlu olalım veya hüzünlenelim ama bitsin yani. Hikaye tamamlansın bari.

Ama tabi şu da var adamların elindeki hikaye en az 30 bölümlüktür. Kanaldan da baskı gelmiştir, reytingler de böyle gelince yarıda bırakmak durumunda kalmışlar sanırım. Belki bir şekilde ileride devam eder ne belli?

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Ucu açık final kötü. Ama Nunova Film Erdal Beşikçioğlu'yla birlikte yeni dizi çekebilir.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Adı üstünde birden ortadan yok olacakmış))))

Net final yok Çünkü finali bağlayamiyorlar en iyi kakalayalim demişler)).

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sinir bozucu bir tablo. Ulan bu hikaye yarım bırakılıp bitirilir mi? Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla. En azından finale bağlayın neyin ne olduğunu görelim, mutlu olalım veya hüzünlenelim ama bitsin yani. Hikaye tamamlansın bari.

Ama tabi şu da var adamların elindeki hikaye en az 30 bölümlüktür. Kanaldan da baskı gelmiştir, reytingler de böyle gelince yarıda bırakmak durumunda kalmışlar sanırım. Belki bir şekilde ileride devam eder ne belli?

Benim hikayem gibi bir final yapılabilirdi mesela gerçi ben 2. sezonla dönecem çok yakında. :A

Bu arada çok yanlış tercih. İzleyiciye tamamen haksızlık bari yazında devam etsinde adam akıllı bir final yapın.