Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kanal D'de de akıllar karışmış. :) @dosimosi

CxLwtEhWgAA8VWb.jpg
seninki hicbirseymis megerse.
Adama buyuk ayip etmisler :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Renkli Sayfalarda görüntüleri gösterdiler gerçekten hostes kızın acemiliğine kurban gitmiş Diriliş Ekibi.:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yapimci Megmet Bozdag aciklamis. Dirilis aldigi ödulu geri iade etmis.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Diriliş ekibi tepkisinde sonuna kadar haklı. Adamlar konuşamadi resmen.Lakin o ödülü yere koyup fotoğrafını paylaşan kişi, ödül töreninin adil olmadığından bahsetmiş. Öyleyse neden törene koşa koşa gittin arkadaş? Üç yıldır diziyi görmezden geldiğini söylediğin, Güvenmediğin, hakkının yendiğini düşündüğün organizasyona katilmazsin. Tepkini önceden gösterirsin.

Son düzenleme:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
tarkan disinda hersey berbatti ve bide meryemin tatli konusmasini sevdim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Şöyle genel bir yorum yapayım.

En iyi dizi ve en iyi kadın oyuncu alanında bence ödül EDHO'ya verilecekti. Ama katılmıyoruz denilince mecburen ödül Diriliş ve Burçin Terzioğlu'ya gitti. Diriliş'e yapılan olayı yorumlamak dahi istemiyorum ama bir hata olduysa ödüller dağıtıldıktan sonra bir aksaklık olmuş denilip sahneye davet edilmesi gerekiyordu. Hadi onu da geçtim Doğan grubu hemen bir açıklama yayınlayıp durumu telafi edebilirdi. Somut bir açıklama olmadığına göre demek ki durumun ciddiyetini pek anlamamışlar.

En iyi çocuk oyuncu kategorisinde Beren Gökyıldız kesinlikle ödülü hak etmedi. Eğer ödül Güldüy Güldüy'ün adına verilecekse Berat Efe Parlar'a verilmeliydi, Anne dizisi burada biraz ön plana çıktı gibi göründü.

En iyi komedi dizisi bölümü tam rezalet. Dram olan Kiralık Aşk'ın ödül almasını mı açıklayayım, yoksa eğlence programı Güldür Güldür'ün dizi kategorisine alınmasını mı :A

Barış Arduç'un ödül almasına sevindim, ödülü alırken Cüneyt Arkın'ın elini öpmesine daha da bir sevindim. Ama keşke komedi değil de en iyi erkek oyuncu kategorisinde verilseydi.

Çağrı Vila Lostuvalı'nın ödülü umarım kavgalı ayrıldığı diziye ders olmuştur. Yeni sezonda taklit edilmek nasıl bir duygu merak ettim :D En iyi spor programı ödülünün Beyaz Futbol'a gitmemesine şaşırdım. Kanal D final yaptırdığı Tatlı İntikam'a "En İyi Dizi Çifti" ödülü vererek bu neyin kafası dedirtti.

Son olarak yaşam boyu onur ödülü keşke Tarık Akan'a verilseydi. Gerçi Hande Fırat denen saray tellağına ödül verdiren kitle bunu kaldırır mıydı bilemedim :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay hiihih çok pardon yaaa, ordan girdim burdan çıktım filan. ekibe tişikkirleeer

@xemrexxx @Çiğdem- @destere
hahah aa salak bu kız ayoll salona gelmek isterken yanlışlıla cüneytlerin yanında bulmuş kendisini :A :A :A

cüneyt beyde sunucu kadın sandı elçini sonra elçin ödül açıklandığında benim diyor cüneyt bey tanımıyor bile bilmiyor elçinin kim olduğunu oda kendisini ünlü sanıyordur :A :A :A
@xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
hahah aa salak bu kız ayoll salona gelmek isterken yanlışlıla cüneytlerin yanında bulmuş kendisini :A :A :A

cüneyt beyde sunucu kadın sandı elçini sonra elçin ödül açıklandığında benim diyor cüneyt bey tanımıyor bile bilmiyor elçinin kim olduğunu oda kendisini ünlü sanıyordur :A :A :A
@xemrexxx
sanki seni tanıyor cüneyt arkın :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Okan çok kurnaz sanıyor kendisini suçu hostere atıyor peki bu videodakı görüntüsüne ne diyecek ertuğrulla dalga geçiyor izlemedim bilmiyorum derken sizde kimsiniz demeye getiriyor ertuğrulu türkiyede yaşayıpta bilmeyen insan kulu olurmu ayoll salondakı kişiliksiz insanlarda okan ertuğrulla dalga geçerken kahkahalar atıp gülüyorlar resmen ertuğrulla dalga geçtiler zaten mehemt bozdağ bu görüntüden sonra verdi büyük ihtimalle ödülü okanada sen dizimizi izleme demiş orada özür diler mehemt beyi çağırır konuştururdun neden diziyle dalga geçipte salondakı insanlarda gülüyorlar hepsine batmış anlaşılan trt kanalının ödül alması ayol o_O
@papuleoo @Doğu @Billy Kane

Son düzenleme: