43. Altın Kelebek Adaylarına Dair...

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
@Aserat çok haklı, artık altın kelebek ödüllerinin kazananlarının %90'ının kanal d projesi olması kabak tadı verdi. Ben en son 2013 yılıydı sanırım leyla ile mecnun gibi bir diziyi adaylık listesine dahi almamasıyla takip etmeyi bıraktım, tahmin edin kime verdiler? Tabi ki yalan dünyaya...

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
Türkiyede ki ödül törenlerini ciddiye almıyorum burada da ödüllerin yüzde 80-90'ı her zaman ki gibi Kanal D'nin dizilerine verilecek. Mesela reyting rekoru kıran Diriliş'i tarafsız gözükmek için aday koyuyorlar hak etse de ödülü alma ihtimali 0.
Törenin tek güzel yanı çocuk oyuncuların ödülü aldıktan sonra yaşadığı mutluluk.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Türkiyede ki ödül törenlerini ciddiye almıyorum burada da ödüllerin yüzde 80-90'ı her zaman ki gibi Kanal D'nin dizilerine verilecek. Mesela reyting rekoru kıran Diriliş'i tarafsız gözükmek için aday koyuyorlar hak etse de ödülü alma ihtimali 0.
Törenin tek güzel yanı çocuk oyuncuların ödülü aldıktan sonra yaşadığı mutluluk.
geçen sene çağatay-serenay aldı en iyi oyuncu ödüllerini
ondan önce halit ergenç-serenay
3 yıl önce kadın-erkek oyuncu-dizi-yönetmen komple karadayı
4 yıl önce muhteşem yüzyıl ve meryem

yani kendilerine ödül verdikleri yok mütemadiyen kaliteli iş her zaman ödüllendirilir kanalı ne olursa olsun :))) diğer dallara girmiyorum bile komedide avrupa yakası-tolga çevik-yahşi cazibe yıllarca damga vurdu esra erol-acun ılıcalı-kenan ışık kanalları ne olursa olsun ödülü aldılar. yüksek reyting= iyi oyunculuk-kaliteli dizi demek değildir her zaman için o yüzden ödülde reyting rekoru önemsiz bir detay :)))

tek kötü yanları 2 yıldır ödülleri sosyal medyaya açmaları oldu