31 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
hadi oradan bee ben istedğim şekilde kullanırım bu gece kullanıcam inş ama listelerinde büyük hatalar keşfettim :F
sus kız sen aha da Kur'an'a el bastım @mrt-06 @Aserat şahit olun siz de meryoşa 7 den aşağı point verirse oyları geçersizdir çikinellanın :A
index.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen kendine bak be duyan da çağla şikel boyundasın sanacak da laf ediyor bana hem bodur hem sıskasın hem de evde kalmışsın :F
ben diyeceğimi dedim :A
Listendeki hataları bildirim sana şimdi gece ona göre oylayacam ayoll çıkarıcağım ekleyeceğim kişiler var :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Düğme Cevher bereketiyle gelmiş. HŞ özellikle Total'de büyük sıçrama yapmış, AB'de de Anne'ye yetişmiş. Kaldı ki 2-3 hafta sonra onu sollayacak gibi görünüyor, hadi hayırlısı. Tabii dizide artık sır kalmadı ve HülKer boşanması dışında yeni olaylar da lazım, ama halledilmeyecek iş değil. :Z

Birkaç gün önce Anne'nin fragmanına denk gelmiştim, sanırım bölümün son sahnesiydi. Onun etkisiyle gelecek hafta kıpırdanabilir.

EDHO'ya da tebrikler. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
53. sırada 1.08 reyting gayet iyi asıl haftaya 1.50 - 2'ye çıkarız bence ki çok güzel izlediniz değil mi sizde artık?! @mrt-06 @sokak sanati :bhr::bhr:
oh oh FOCUS FİLM - FOX yine oh oh :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Meryoşum sayesinde edho, anne gibi çökmemiş survivor karşısında elime düştünüz @Çiğdem- @batuhankaralar :A arada @mrt-06 ya da nanik yaparım sokak totoşuna biş idemeye gerek yok etkisiz eleman o konusu bile elinden alınabliyor @denizz19 tarafından:A

neyse anne dün son sahnede coştu haftaya yükselmezse bir kere daha tühh o şikeci tns nin kalıbına derim

hayat şarkısı yükselmiş zaten @Çiğdem- yeni oğlanı beğenmişti barış arduç gibi kalıplı diyordu @vadikızı ve@dosimosi ile o diziyi izlemiştir bence çiğdem türü:A
Zirveyi kaybetmiş dizi daha ne olsun, başarısız bir algı operasyonu yürütüyorsun bunları ben yemem. :A Geçen sezon EDHO Survivor'u geçip tüm kategorilerde zirvede yer alıyordu tam da bu zamanlarda. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Zirveyi kaybetmiş dizi daha ne olsun, başarısız bir algı operasyonu yürütüyorsun bunları ben yemem. :A Geçen sezon EDHO Survivor'u geçip tüm kategorilerde zirvede yer alıyordu tam da bu zamanlarda. :D
geçen hafta 3 grubun 3ünde de zirvedeyd bu hafta 3te 2 :D survivorın anneye, pazar dizilerine etkisi ortadayken edho hala zirvede nanik sana :A
geçen seneki sonuçlara bakmam lazım gçeen sene de salı mıydı eleme (b) macun tüm haftaya yaydığı için sürekli dğeişiyordur herhalde:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
geçen hafta 3 grubun 3ünde de zirvedeyd bu hafta 3te 2 :D survivorın anneye, pazar dizilerine etkisi ortadayken edho hala zirvede nanik sana :A
geçen seneki sonuçlara bakmam lazım gçeen sene de salı mıydı eleme (b) macun tüm haftaya yaydığı için sürekli dğeişiyordur herhalde:A
Ben geçen sezona bakarım öyle ya da böyle bahaneleri kenara bırakırsak bu sezon EDHO da düşüş var. :A

Reaksiyon puanı
155
Puanı
65
ANNE DİZİSİ SURVİVORDAN NEDEN BU KADAR ETKİLENDİ ANLAMADIM.ERGENLERİN ANNE DİZİSİ İLE NE İŞE OLUR HALBUSAKİ...:kiki:

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Hayat şarkısında o kadar müthiş bölümler vardı bu yıl başta Hülya-filiz çekişmesinde sonra bir süre Cem ile güzel gitti ama o bölümler bu Reyting İ alamadı Cem öldügünden beri beğendiğim bölüm sayısı 3 Haftaya izlemem :F:bağır::F:Tfragman da pek güzel değil! :ppp:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ab grubunda daha ikinci haftadan aldık liderliği Eşkıya'dan :A

Arka Sokaklar da yaza doğru düşüyor, Acun illa ki totali de alır zamanı gelince :Z
oylama haftasıymıs fragmana kavga bile koydunuz ayoll ab alsın bir zahmet ama survivor ara sıra ab gruplarını zaten alır ben toteli takip ediyorum cuma gününüde atlatırsak bu haftada 0 ile uğurlayacaz sizi :A :A :A @EFE UYSAL

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
oylama haftasıymıs fragmana kavga bile koydunuz ayoll ab alsın bir zahmet ama survivor ara sıra ab gruplarını zaten alır ben toteli takip ediyorum cuma gününüde atlatırsak bu haftada 0 ile uğurlayacaz sizi :A :A :A @EFE UYSAL
Perşembe de yayınlansak keşke, Vatanım Sensin ve Cesur ve Güzel totalde pek iyi durumda değiller, rahat geçeriz :A Seni de susturmuş oluruz biraz :A