30 Kasım 2017 Perşembe Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Vatanım Sensin NET şişirme :) Diziyi izleyen solcular Amerikada ki Feto kumpasını ağzı açık şekilde izlerken Vatanım Sensin'i izleyeceklerini mi sanıyorsunuz :A
Niye sadece sol görüşlü insanlar izlesin ki? Benim MHP’li AKP’li arkadaşlarımdan da bu diziyi izleyen var. :D

Hadi öyle olsun geçen hafta çok güzel bir yorum gelmişti en azından makul şişirme oluyor 6 reyting, Kandil’de bile 18 reyting alan dizi gibi değil en azından. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Kanatsız Kuşlar bana göre zirveye yakışmayan bir yapım, reytingleri sevdim bugün. Bizim Hikaye samimiyetiyle ve eğlencesiyle izleyiciden tam not alıyor. Böyle bir kalitenin zirvede yer alması beni çok mutlu. :Z İnşallah daha da oranlarını arttırır.

Vatanım Sensin zaten harika gidiyor, ona yorum yapmaya pek gerek yok. Sosyal medyada da kitlesi mübarek çok iyi. :D

Siyah İnci yakında ekranlara veda edecekmiş zaten, şu an yeni dizi hazırlıkları devam ediyor. Kanal o zamana kadar şans verecek, güzel gelişme en azından. Gold Film ortadan kaybolacak yoksa. :)

Kızlarım İçin'in tekrarları başarılı gidiyor şaşırtıcı şekilde, gece 2'de listede iyi yerde görünüyor. Bakalım ne yapacak, kanal hafta sonuna 4 tekrar koymuş..

Siyah inci bitecekmi ilk 5 te güzel devam ediyor ama bilemedim az önce okudum Hande Erçelin rolü azaltılmış sanırım bu yüzden sette gerginlik çıkartıyormuş diye okudum doğrumu bilmiyorum umarım bitmez diye düşünüyorum yani:D

Bizim hikayeyi tebrik ediyorum:Z

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
Niye sadece sol görüşlü insanlar izlesin ki? Benim MHP’li AKP’li arkadaşlarımdan da bu diziyi izleyen var. :D

Hadi öyle olsun geçen hafta çok güzel bir yorum gelmişti en azından makul şişirme oluyor 6 reyting, Kandil’de bile 18 reyting alan dizi gibi değil en azından. :)
aynen alakası yok tamam bir kesim ondan olabilir ama diğer kesimdende izleyenler var beyaz tvde bir ara tanıtımı yapılıyordu hatta vatanım sensinin

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Admin gibi admin. :A Gomis gibi tak, tak, tak atıyorsun golleri. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bizim Hikaye candır.. Zirveyi fazlasıyla hak ediyor. Vatanım Sensin yeni sezona geç başladığı için total grubu elden gitmiş.

Kanatsız Kuşlar kaliteli bir yapım olmamasına rağmen hala nasıl izleniyor anlamadım. Siyah İnci 13. bölümde FİNAL yapmalı. Berbat çünkü..