3 Haziran 2018 Pazar | Bugün TV'de Ne Var?

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Jet Sosyete | Star TV

Oy: 4 36.4%
  • Savaşçı | FOX

Oy: 3 27.3%
  • Çocuklar Duymasın | Kanal D

Oy: 2 18.2%
  • Cennet'in Gözyaşları | ATV

Oy: 1 9.1%
  • Survivor | TV8

Oy: 4 36.4%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    11

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Kadını izliyordum askere gidince bıraktım şimdi de devam etmem bilmiyorum çok geride kaldım :D Avlu izlesem de internetten izlerim Bizim Hikaye var çünkü :A
Kadın'ın su gibi bir senaryosu var. İzleyince hiçbir zaman sıkılmıyorum. Bu dizinin en sevdiğim yanı da bu. Bu hafta sezon finali olacak zaten. Yazın izler yetişirsin. :A

Bizim Hikaye Medyapım olmasına rağmen boş dizi. Başlarda izliyordum da 14. bölümü bitirip bıraktım. Çok klişe. Onun yerine Avlu'yu izlersen daha kaliteli bir seçim yapmış olursun.

Çukur ve UTC için hiç şans yok galiba. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kadın'ın su gibi bir senaryosu var. İzleyince hiçbir zaman sıkılmıyorum. Bu dizinin en sevdiğim yanı da bu. Bu hafta sezon finali olacak zaten. Yazın izler yetişirsin. :A

Bizim Hikaye Medyapım olmasına rağmen boş dizi. Başlarda izliyordum da 14. bölümü bitirip bıraktım. Çok klişe. Onun yerine Avlu'yu izlersen daha kaliteli bir seçim yapmış olursun.

Çukur ve UTC için hiç şans yok galiba. :A
Kadın güzel zaten bakarız yazın ne olur bilemem :D Bizim Hikaye konusunda katılmıyorum zira şu an televizyondan takip edebildiğim tek dizi laf söyletmem :A

UTC yine güzel izlenir ama Çukur öhh :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Kadın güzel zaten bakarız yazın ne olur bilemem :D Bizim Hikaye konusunda katılmıyorum zira şu an televizyondan takip edebildiğim tek dizi laf söyletmem :A

UTC yine güzel izlenir ama Çukur öhh :A
2011'deki Adını Feriha Koydum bu seneki Bizim Hikaye'ye bin basar. AFK ve Hazal Kaya hatrına şans verdim. Başlarda gidiyordu da çok klişe bir senaryosu var bence. O yüzden bıraktım. :A

Çukur ve UTC de baya iyi dizilerdir. Her ne kadar arada sıkıcı sahneler ve boş bölümler olsa da genel olarak izlenilebilecek kaliteli dizilerdir. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2011'deki Adını Feriha Koydum bu seneki Bizim Hikaye'ye bin basar. AFK ve Hazal Kaya hatrına şans verdim. Başlarda gidiyordu da çok klişe bir senaryosu var bence. :A

Çukur ve UTC de baya iyi dizilerdir. Her ne kadar arada sıkıcı sahneler ve boş bölümler olsa da genel olarak izlenilebilecek kaliteli dizilerdir. :D
Adını Feriha Koydum zaten çok daha iyi o ayrı ama Bizim Hikaye bence hala iyi :D tabi ilk zamanlara göre bir tık sıkıcı kabul ama ben hala severek izliyorum. Çukuru Kırgın Çiçeklerin rakibi diye sevmem pek :A İçerdeyi de sevmezdim :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Adını Feriha Koydum zaten çok daha iyi o ayrı ama Bizim Hikaye bence hala iyi :D tabi ilk zamanlara göre bir tık sıkıcı kabul ama ben hala severek izliyorum. Çukuru Kırgın Çiçeklerin rakibi diye sevmem pek :A İçerdeyi de sevmezdim :D
İçerde gibi bir dizi varken gidip Kırgın Çiçekler'i mi izledin? :eek:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İçerde gibi bir dizi varken gidip Kırgın Çiçekler'i mi izledin? :eek:
Elbette Kırgın Çiçekler izledim her anlamda daha başarılı bir diziydik 39 bölüm dayanabildi karşımızda yedik onu :A Ayrıca ben özel Kırgın Çiçekler kutlamasına da gittim. Davet edildim daha doğrusu.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Elbette Kırgın Çiçekler izledim her anlamda daha başarılı bir diziydik 39 bölüm dayanabildi karşımızda yedik onu :A Ayrıca ben özel Kırgın Çiçekler kutlamasına da gittim. Davet edildim daha doğrusu.
Içerde'den başarılı bir dizi değildiniz ama. :A Zaten Içerde'nin de tadında bırakılmak istendiği için final yaptığını çok iyi biliyorsundur. Yoksa bin basardı ki bunuda Çukur halletti :A

Kutlamasına davet mi edildin? Naptın orda anlatsana. :A