Netflix 3% - Dizi Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3Per.jpg

Brezilya'da çekilen, Neftlix'ten kendine yer bulan ''3%'' ilk sezonuyla dikkatleri üstüne çekti.

Paramparça olmuş yıkılmış bir Dünya’nın gelecek boyutta yaşayan daha iyi bir kısmına geçmek için insanlara bir şans verilir ama sadece %3 lük bir kısım o tarafa gidebilmeyi hak eder. ..

Dizi ile ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1.
1x2
1x3
1x4
1x5 bölüm

tesadüfen rastladığım netflixin brezilya kökenli güzel bir bilimkurgu dizisi
ABD yapımı dizilerden sıkılıp farklı bir şey denemek isteyenlere duyrulur
@xemrexxx topacı gibi illa abd olsun çamurdan olsun diyenler çamurda boğulmaya devam etsin :)

konu başlığı çok geç açıldığı için bu konunun artık bana bir faydası yok @Harunnn60 yapacağın işin içine etsinler :) bu gece ilk sezonu bitiririm zaten yeni izlemek isteyenlere faydası olabilir belki konu başlığının :)

@destere dizinin Netflix'te yayınlandığını bilmiyordum.:F
fantastik fantastik diye cazgırdayan @Çiğdem- hogathası bile izlemiyor böyle kaliteleri lanet olsun:) demekki fantastikte kastı kötü diziymiş dizi kaliteli olunca sarmıyor şirret kızı :)

Bi izleyin de güzelse bizde başlayalım. :J :D
güzelde ne kelime harika hemen başla :)

Niye ilk cıktıgı haftalarda sanki senin izleyip beğendiğini hatırlıyorum önermiştin (b)
senin başlayacağın garanti onun için bişey demiyorum dün zaten anlaşmıştık :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1.
1x2
1x3
1x4
1x5 bölüm

@xemrexxx topacı gibi illa abd olsun çamurdan olsun diyenler çamurda boğulmaya devam etsin :)

konu başlığı çok geç açıldığı için bu konunun artık bana bir faydası yok @Harunnn60 yapacağın işin içine etsinler :) bu gece ilk sezonu bitiririm zaten yeni izlemek isteyenlere faydası olabilir belki konu başlığının :)

fantastik fantastik diye cazgırdayan @Çiğdem- hogathası bile izlemiyor böyle kaliteleri lanet olsun:) demekki fantastikte kastı kötü diziymiş dizi kaliteli olunca sarmıyor şirret kızı :)

hhahah neyi fantastikki bu tuhaf dizinin ismi bile tuhaf ayoll :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1.
1x2
1x3
1x4
1x5 bölüm

senin başlayacağın garanti onun için bişey demiyorum dün zaten anlaşmıştık :)
Bende diyordum birkaç gündür sessizsin bana karşı diye. :A @Çiğdem- :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059