3 Adam’ın Bu Haftaki Konukları Kimler? 25 Kasım 2015

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3 Adam’ın Bu Haftaki Konukları Kimler? 25 Kasım 2015

CTHmaNLVAAAZKLj-1-150x150.jpg

tv8’in sevilen programı 3 Adam’ın bu haftaki konukları belli oldu!

Sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yaptığı program bu haftada yine muhteşem konuklarıyla eğlenceli ve dopdolu olacak.

Programa bu hafta; Mustafa Sandal konuk oluyor. Şarkılar ve hoş sohbet eşliğinde harika bir program sizleri bekliyor. Ayrıca, Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonlarından illüzyonist Burak ve Kıvanç 3 Adam ile birlikte eğlenceli keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek.

3 Adam, Çarşamba akşamı canlı yayınla 22:00'de tv8’de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mustafa Sandal iyiymiş. :D Poyraz Karayel reklam araları ve bitiminde bakmaya çalışırım. :D

@Çiğdem- bu hafta Diriliş'i tamamen izleyemeyeceksin gibi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mustafa Sandal iyiymiş. :D Poyraz Karayel reklam araları ve bitiminde bakmaya çalışırım. :D

@Çiğdem- bu hafta Diriliş'i tamamen izleyemeyeceksin gibi. :A
Ne izlemicek tabiki izler Sandalın bölümünün tekrarını :A Ailesinin hepsi Diriliş izliyor ailecek çatla :A
Tam @Çiğdem- lik bir program olmuş. :D
@Çiğdem- Koş.:F

İlgilimi çekmedi konuklar.:X
aaaaaaaaaaaaaaa ayy tutun beni @destere @xemrexxx düşüp bayılıcam şimdi mustim
:love1::love1::love1:

babamlar ertuğrulu izlemesine engel olmam ertuğruluma tvdend estek verelim ama digitürk playdan mustime geçiş yaparım ben kaçıramam 2012 yılından beridir doğru ürüst hiç konuk olmuyor acunun şarkı yarışmaları olamsa adamın yüzünü 3 yıldan 3 yıla albüm çıkardıkça görücez magazin falan gündeme gelmeyi sevmiyor malum beyaz showa gelmedi diye üzülmüştüm bu 3 koca kafa sayesinde mustimi görücez:A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aaaaaaaaaaaaaaa ayy tutun beni @destere @xemrexxx düşüp bayılıcam şimdi mustim
:love1::love1::love1:

babamlar ertuğrulu izlemesine engel olmam ertuğruluma tvdend estek verelim ama digitürk playdan mustime geçiş yaparım ben kaçıramam 2012 yılından beridir doğru ürüst hiç konuk olmuyor acunun şarkı yarışmaları olamsa adamın yüzünü 3 yıldan 3 yıla albüm çıkardıkça görücez magazin falan gündeme gelmeyi sevmiyor malum beyaz showa gelmedi diye üzülmüştüm bu 3 koca kafa sayesinde mustimi görücez:A
Tekrarını izlersin nolcak :A