29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çukur ve Siyah Beyaz Aşk harikasınız...

Öbürleri çok da tın. Ne hallerivarsa görsünler.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Söz'e büyük tebrikler çok iyi gidiyor :A
Dün mecburiyetten Çukur izlemek zorunda kaldım sanırım o yüzden arttı dizinin reytingleri haftaya yine düşer :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Söz Total grubunda, Çukur AB grubunda kendi rekorunu kırmış. İki dizinin de son bölümleri gerçekten çok iyiydi. Bu oranları istikrarlı bir şekilde almak kolay değil, iki diziye de büyük tebrikler.

Bu dizileri bir kenara bırakırsak günün çıkışını ise Siyah Beyaz Aşk gerçekleştirmiş. Total grubunda 6, AB ve ABC1'de 7 reytingi görmüş. Söz ve Çukur gibi yüksek oranlar alan iki dizinin yanında 7 reyting alabilmek tebriği hak ediyor. Zaten dizi sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla çok olumlu yorumlar alıyor. Tebrikler.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu Söz nasıl o kadar izleniyor anlamıyorum. Dizide en ufak bir değişim yok. İnsan biraz daha klişeden kurtarmaya uğraşır diziyi ama bunlar aynı yolla devam ediyorlar. Radikal değişiklikler yapılması lazım.
Bu yorumunu okuyunca anlam verememiştim ama ta ki bölümü izleyinceye kadar. Bölüm mantık hatalarıyla ve kendini tekrar etmelerle doluydu. Ben de anlamadım şimdi nasıl bu kadar izlendiğine dair. İşte tanıtımını iyi yaptılar, oradan kazandılar reytingi. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bu yorumunu okuyunca anlam verememiştim ama ta ki bölümü izleyinceye kadar. Bölüm mantık hatalarıyla ve kendini tekrar etmelerle doluydu. Ben de anlamadım şimdi nasıl bu kadar izlendiğine dair. İşte tanıtımını iyi yaptılar, oradan kazandılar reytingi. :)
Millete sorgulama yok ki dümdüz izliyorlar. İki güzel sözde hemen gaza geliyorlar ve izlemeye devam. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Millete sorgulama yok ki dümdüz izliyorlar. İki güzel sözde hemen gaza geliyorlar ve izlemeye devam. :)
Aynen öyle. Düşündüm bu bölümü, acayip mantık hatası buldum, Söz'ün yorum konusunda uzun bir yorum yazdım. Sırf oyuncular ve karakterler için izliyorum aslında diziyi. :)

Önceki bölüm iyi gibiydi. O bölümün üzerine iyi bir tanıtım yapıldı. Yalnız işte senaryo üzerinde fazla çalışılmadığı belli. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Aynen öyle. Düşündüm bu bölümü, acayip mantık hatası buldum, Söz'ün yorum konusunda uzun bir yorum yazdım. Sırf oyuncular ve karakterler için izliyorum aslında diziyi. :)

Önceki bölüm iyi gibiydi. O bölümün üzerine iyi bir tanıtım yapıldı. Yalnız işte senaryo üzerinde fazla çalışılmadığı belli. :)
Bak sana samimi söylüyorum dizide toplasan üç beş kişi oynuyor diğerleri dümdüz rol yapıyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bak sana samimi söylüyorum dizide toplasan üç beş kişi oynuyor diğerleri dümdüz rol yapıyor.
En iyi rol yapan, kuşkusuz Serhat Kılıç. Tiyatro kökenli olduğu için doğal olarak iyi olacak. Sesini kullanma, jest-mimik kullanma olarak dizinin en iyisi, net. Karakteri sıkmaya başladı ayrı konu. Diğerlerinde sıkıntı olsa bile, Serhat Kılıç'ta sıkıntı olduğunu rastlamadım. Bu dizideki bu karakteri çok sıktı. Başka dizilerde, başka karakterlerde görmek lazım. İşi de zor. Sürekli sakat taklidi yap, sürekli ses tonununu ayarla ve sürekli hareket içerisinde ol.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
resmen arka sokaklar gibi halkın dizisi oldu söz de trendlerde ilk 5 te 3 videosu var ilk 50 de 10-11 tane söz videosu var:F @Çiğdem- @destere @Yiğitt @eskici @vadikızı @Dosi @Forumdash @Harunnn60 @Aserat @Harunnn60 @Thequeer @S.G.A.T.
fdgdfgfdgdf.png

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060