Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,442
Puanı
1,060
Bu reyting sıralaması neye göre yapılıyor ?

AB'de Teşkilat ve Yargı aynı reytingi almış, share olarak daha yüksek Teşkilat, alfabetik olsa yine önde ama Yargı 1. :A

Kirli Sepeti final haberine rağmen iyi yükselmiş. :Z Kararın iptal edileceğini sanmam ama bu yükselişle (kaldı ki Yavuz etkisiyle gelecek hafta da devam edebilir) en azından 1-2 bölüm daha ileri almaları gerekiyor çünkü sezon boyunca gösterdiği istikrardan sonra hakkı bu kadar alelacele paketlenmek değil.

T*cavüz konusundan reyting kasma dönemi bitince Yargı yine eski haline dönmüş. :):)

TRT yeni işlerini tutturamadığı için önceki genel müdürün yaptırdığı Teşkilat'a sıkı sıkı tutunuyor ama artık cesaretini toplayıp vedalaşması lazım.
------

Bu durumlarda orandan sonraki sayılara bakılıyor mesela Yargı 5.11523252, Teşkilat 5.11264123 falan aldıysa büyük olan üstte görünüyor. :A
Averaj hesabı yapılıyormuş. :A Uzmanımız bilgilendirdi kendisine teşekkür ederiz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,496
Puanı
280
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,496
Puanı
280
O da hak etmiyor ki yeni sezonu, kabak tadı verdi, eski reytinginde de değil.
Şöyle bir düşünceye girmiş olabilirler: Yargı ve Kirli Sepeti bitiyor. Yeni gelecek olan dizilerin tutup tutmaması yüzde 50. Bu yüzden devam edelim. Tutan bir iş sonuç olarak ve kim bilir belki biten dizilerdende seyirci kapabilir. Yeni dizilerin kesin tutacak diye bir durumu yok. Doğru olanı yaptılar bana kalırsa.

@Alemdar sen ne düşünüyorsun?

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,330
Puanı
410
Şöyle bir düşünceye girmiş olabilirler: Yargı ve Kirli Sepeti bitiyor. Yeni gelecek olan dizilerin tutup tutmaması yüzde 50. Bu yüzden devam edelim. Tutan bir iş sonuç olarak ve kim bilir belki biten dizilerdende seyirci kapabilir. Yeni dizilerin kesin tutacak diye bir durumu yok. Doğru olanı yaptılar bana kalırsa.

@Alemdar sen ne düşünüyorsun?
Haklısın ya aslında, ki bana göre Teşkilat halen daha 6'nın altına düşmez ve TRT için gayet iyi sonuçlar aldı bu sezonda. Neden devam etmesin ?

Yargı isterse 4. Sezon bile yapabilirdi, ama onlarda biliyorki çok dayanamaz yeni bir yapım karşısında, final yapan Kirli Sepeti TOTAL'ini acayip salladı :)

• Aynen
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,496
Puanı
280
Haklısın ya aslında, ki bana göre Teşkilat halen daha 6'nın altına düşmez ve TRT için gayet iyi sonuçlar aldı bu sezonda. Neden devam etmesin ?

Yargı isterse 4. Sezon bile yapabilirdi, ama onlarda biliyorki çok dayanamaz yeni bir yapım karşısında, final yapan Kirli Sepeti TOTAL'ini acayip salladı :)
İşte tam olarak böyle düşündüler ise devam etmesi normal. Olumsuz yönden dizilerin tutmadığı bir senaryoda hem total hemde AB için yeni seyirciler toplayacaktır. Yeni bir projeye girişmektense devam edeni, bitecek olanları düşünürsek devam ettirmek daha makul. :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,330
Puanı
410
İşte tam olarak böyle düşündüler ise devam etmesi normal. Olumsuz yönden dizilerin tutmadığı bir senaryoda hem total hemde AB için yeni seyirciler toplayacaktır. Yeni bir projeye girişmektense devam edeni, bitecek olanları düşünürsek devam ettirmek daha makul. :)
Tabi ki Teşkilat en az tüm gruplarda Nisan'ın son haftasında 5 aldı yani az değil günümüzdeki şartlarda :)

• Beğendim
Reactions: Hobbit