Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,146
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
EDHO, tüm gruplarda zirvede yer almış. Karşımızda herhangi bir maç olmadığı için iki grupta birden 10 reytingi geçmeyi başardık. Zaten üç sezondur kendimizle yarışıyoruz. Bölümler tempolu ve aksiyonlu bir şekilde devam ettiği sürece bu reytinglerin altına düşmeyiz. Tebrikler.

UTC beklediğimden iyi gidiyor ancak dizi başladığında söylediğim gibi zamanla düşeceğini düşünüyorum. Bu tarz dizilerde senaryo bir süre sonra sıkmaya başlıyor. Yine de büyük tebrikler, çift haneli reytinglere ulaşmak büyük bir başarı.

Kadın'da gayet iyi gidiyor, günün en çok izlenen üçüncü dizisi konumunda. Sezon sonuna kadar rahatlıkla devam edecektir. Tebrikler.

Fatih Portakal, resmen Prime Time dizileri ile yarışıyor. Aldığı reytingler takdiri hak ediyor. Tebrikler.

Kanal D'nin yeni dizisi Kızlarım İçin tutmamış. Muhtemelen ikinci bölümü yayınlanmaz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@Polat Şaşmaz aga yine milleti kışkırtıp ceza almışsın [emoji4] üstelik konusu ile ilgisi olmadığı halde izlemediğin Vadi ismini kullanarak [emoji6] üstelik bitmiş biri diziyi karalıyorsan o dizi çok büyük bir dizi aga. Bir daha Vadi'ye hakaret etme yoksa sana oy falan atmam haberin olsun. Malum o aralar iyiyiz senle [emoji6]

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Seni muhattap alan tek ben varım ben olmasam sana kim laf sokacak seni kim etiket yapacak KÇ izle diye kim kıçını yırtacak :F
Haklısın. :( Yılın favori üyesinde 2. turda mı ne elenmişim. :( 8-9 oy almışım, onu da muhtemelen sen topladın ordan burdan. :bhr:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
fatih portakalın dizilerden fazla reyting almasının sebebi hükümet düşmanlığı yapması normal haber yapsa o kadar yüksek reyting almaz bence hatta haberlerin reytinglerde olması saçma bana göre sadece fox değil diğer haberler içinde geçerli atv falan filan

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son dakika: Portakalin reytingini gören @Polat Şaşmaz ve @Doğu da reytinglerin şikeli oldugunu iddia etti:A

Merve sahalara çıkınca dizi uçmuş:A Geçen bölün full Oya vardı bu bölüm full Merve işte kenafir gözlünün reytingi:Z

Kızlarım İçin'in tekrarı iyi gitmiş haftaya ilk 10'da olur.:X

Fatih Portakal şahane.:bhr:

Diğer diziler Fatih Portakal ile kapışırken biz kendi tarifemizi uyguluyoruz. Karı dizisi diyen fantastik dizi hayranlarına her hafta bir tokat indiriyoruz, artık sezon sonuna kadar 15 reyting görmemiz lazım :F

UTC yükselmeye devam ediyor. Bu tarz uyarlama dizilerde senaryo anlamında kırılmalar 13. bölümden sonra başlar, bakalım aynı başarıyı o zaman da görebilecek miyiz :A

Kadın iyice UTC'ye geçilmiş, bu kadar dolu günde 6-7 reyting de büyük başarı.

Hayati ve Diğerleri yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Kanal D'de :A :A

Fatih Portakal da bu aralar 10 reytingleri görebilir, Mehmet Ali Birand'dan sonra büyük bir habercilik açığı kapandı adamı her kesimden herkes izliyor :D

Bu arada Fatih Portakal'ın reytingini yeni görüyorum oha ne yapmış öyle :F

Evet pencereden atlayan kadın senaryosu çok kaliteli :F

Fatih Portakal büyük tebrikler..
Sıradan, boş, basit; sürekli kendini tekrar eden Türk dizileri için millet birbirini yiyor. :F :F
Kılıçdaroğlu belgeleri ortaya dökünce millet Fatih'i tercih etmiş, tebrikler ona da. :Z @xBUGRAx @Harunnn60
Bu 9 reyting Kılıçdaroğlu'nun reytingi, adam kutuyu açtı 9 reyting aldı. Birde Var Mısın Yok Musun'a katılsaydı düşünün patlamayı. :A