Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:FNoyan sayesindemi bu oranları alıyor biraz iddialı bir yorum değilmi bu tarihi anlatan biri olmayan bir karakter var tmm çok sevildi noyan karakteri eğer noyan sayesinde izlense
düşmesi lazımdı ratingleri senin dediği gibi yükseldi dizi bir karaktere bağlamamak gerek
bence :D
Olaya şöyle bak ilk sezon totalde en fazla 7 almıştı diye biliyorum. 2.sezonda totali 10'a çıkmıştı. Ab'de ilk sezon rekoru 10'du, ikinci sezonda 15. Bu sezon arta arta 2 küsür artış var. Baştada dediğim gibi dizi etkili olduğu için kolay kolay bırakılmıyor ama Noyan olsaydı daha fazla sonuçlar çıkardı. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Olaya şöyle bak ilk sezon totalde en fazla 7 almıştı diye biliyorum. 2.sezonda totali 10'a çıkmıştı. Ab'de ilk sezon rekoru 10'du, ikinci sezonda 15. Bu sezon arta arta 2 küsür artış var. Baştada dediğim gibi dizi etkili olduğu için kolay kolay bırakılmıyor ama Noyan olsaydı daha fazla sonuçlar çıkardı. :D

Evet 7 falan alıyordu geçen sezon tabii aksiyon fazla idi bu sezon aksiyon az dediğin
gibi entrika daha çok seviliyor galiba :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Millet ne entrika meraklısıymış geçen sezon almamız gereken oranları bu sezon alıyoruz. :A Noyan karakteri sayesinde dizi bu oranları alıyor millet Noyan için başladı diziye bu sezon kendisi olmasa bile şimdide bırakamıyor haliyle. :A

No: 309, Totalde yeniden 6 reytinge çıkmış yakında 2.liği alacaktır.

Kara Sevda'da çok başarılı gidiyor. Abc'de 7 almış.

İbs bu sezon baya zevkli. :D İlk sezonki gibi sağlam yarışmacılar gelmiş izlerken keyif alıyorum bir çok favorim var ama reytingler felaket sadece Ab'de listeye girebilmiş oda 91. sırada.
Mesela ben en büyük İşte Benim Stilim hayranlarındandım ama en iyi yarışmacı da gelse artık format baydı. 5 dk bile bakamıyorum. :D Neden israr edip uzatıyorlarsa.

Evleneceksen Gel Solmaz, entriklar, kavgalar sayesinde bu sezon coştu, devamlı 5 reytinge yakın alıyor. :D

Diriliş yakında 20 alır heralde. :F Cidden artık baya uçuk gelmeye başladı reytingleri, tebrikler.

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
Diriliş reytingleri uçuk hiç inandırıcı değil

No 309 çok iyi gitmiş :Ztotal de ya da AB'de 2.inciliği alacaktır son bölüm süperdi güzeldi

Kara sevda çok iyi gitmiş son bölümler bomba gidiyor 50.bölümü Çarşamba akşamı bölüm yokken internetten izlerim 2.fragman süperdi. :D