EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
edho yu meryoş bile kurtaramamış artık dibe doğru uçuşunuz başladı sizi kimse kurtaramaz :) anne senaryoyu bozmadığı müddetçe salı günlerinin yeni patronudur diğerlerinin lafı geçmez :)
Birkaç bölüm sonra ebedi 2. olursunuz bende söylemesi :A Edho tekrar tahtını alacaktır ümitlenme :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Haftaya Meryem daha çok görünürse reytingler artar. Fragman yayınlandığı zaman haftaya nasıl sıralama olacağını görürüz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ben bu konuya yorum yazmayı nasıl unutmuşum ya :D

İstismar sahneleri başlayınca reyting yükselmiş, malum dizinin 3 reytinge düşeceği günler çok yakın :A EDHO konuk yorumcumuz @xemrexxx'in etkisiyle o aradaki farkı hüp diye çekip alacak :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben bu konuya yorum yazmayı nasıl unutmuşum ya :D

İstismar sahneleri başlayınca reyting yükselmiş, malum dizinin 3 reytinge düşeceği günler çok yakın :A EDHO konuk yorumcumuz @xemrexxx'in etkisiyle o aradaki farkı hüp diye çekip alacak :F
Çatla :A her yükselişimizde istismar ayaklarına yat :F böyle devam

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
Hayat şarkısının reytingleri çok iyi son bölüm ü çok güzeldi özellikle son kısımları efsaneydi :oley::Zpazar gününe ya da pazartesi alınsa AB de ve abc 1 de 2.sırada olur cumartesi de 6+alabilir ab ve abc 1 de

Anne süper gitmiş tebriklerr ama küçük kızın annesi babası ölmüş teyzem söyledi 2-3 bölüm daha iş yapar sonra epey düşer

Eşkiya ya tebrikler ama yakında tüm grupları alır nedeni yukarda söyledim

Diğer dizilerde iş yok zaten