Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat - 85. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? - 1069. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haftalık bazında, 26 dizinin de bütün reytinglerini hafta bittiğinde paylaşılıyor mu forumda? Deniz Tural ve Dizilah paylaşıyor. Dizilah gerçi İlk 10 sıralamayı paylaşıyor sadece. Eğer böyle bir konu yok ise açılmasını talep ediyorum. Konuşması güzel olabilir. @Emre Ozansoy @Dosi
Benim arada kendim ve birkaç kişi için hazırladığım listeler var ama bayağıdır yapmıyorum, yaptığım zaman paylaşırım seninle. Forumda da ilk 10 dizinin yer aldığı listeler yapılıyor düzenli olarak.
------

Buradan takip edebilirsin @Hobbit.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Haftalık bazında, 26 dizinin de bütün reytinglerini hafta bittiğinde paylaşılıyor mu forumda? Deniz Tural ve Dizilah paylaşıyor. Dizilah gerçi İlk 10 sıralamayı paylaşıyor sadece. Eğer böyle bir konu yok ise açılmasını talep ediyorum. Konuşması güzel olabilir. @Emre Ozansoy @Dosi
Burada değil ama forumdan @denizz19 her hafta kendi hesabında yapıp paylaşıyor.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,335
Puanı
280
Teşekkürler bilgi için. 👏👏
------

Cumartesi günü yayınlanan tekrar iyi gidince dün de koymuş kanal, iyi yapmış. Bölüm beğenildi, fragmanlar merak uyandırdı, tekrarlar iyi gitti. Perşembe akşamı yükselmedi imkansız. :Z
Bende öyle düşünüyorum. 6 reyting üstü bekliyorum Total kısımda 🤘💫

• Beğendim
Reactions: Alemdar

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061

Deniz de yapıyor ama bu forumda bu iṣin ustası @Aserat hiç yorulmadan her hafta yapar. :D