26 Haziran 2018 Salı Reyting Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Erkenci Kuş baya iyi başlamış. Gelecek haftalar 9 reytinglere oynayabilir. Neyse bu hamle UTC'ye yaradı. Bu dizinin oranları Eylül'de UTC'ye kayabilir. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaa bu dziyi nasıl izlediniz...İnanamıyorum yahu.. Neyseki maruz kalmıcam...TNS denekleri inş yeni sezonda değiştirir...Böyle dizilere maruz kalmak istemem:T:

Hayır çok kötü gitmiş:X TV'de ilkkez veriliyor ve ala ala 6 bucuk share alıyor :X Atv Mumya'yı verse 10-11 share alırdı:F İzlicem ama inş sıkıntıdan patlamam :A @Çiğdem-
9 X-MEN GECMIS GUNLER GELECEK (Y.S) ATV 20:00:06 22:41:19 2.29 6.63

@Çiğdem- @Forumdash İyi gitmiş. :X :A
Daha yeni ilk kez mi onu fark etmemiştim ayoll :eek::eek::eek:

Aaa tv den izlemek keyifli olurdu göremedik :( :( :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Rüyamı görüyorsun ayoll bu boşlukta 6 ile başlamış 4 den yukarıyı daha göremez :A :A :A
Tamam işte, yaz boyunca rakibi yok. Eylül'e kada iş görür de Eylül'de Cumartesi'ye alırlar. Tabi biz Fazo'cular olarak Cumartesi gününde tutunmasına izin vermeyiz. Cumartesi günü Star'ın laneti olacak.:A @xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aaa yok ayoll dizinin dün oldundan bile haberim yoktu :A :A :A

İnş 1 dizi buluruz :A
Gelecek hafta bu akşam Show TV'de Darısı Başına diye bir dizi çıkıyor. Kadrosu baya iyi. Oyuncuları sevdim. Başroldeki ecünnü hariç. Yüksek Sosyete'deki Mert ile Çukur'daki gazeteci kız oynuyor. Yan kadroda da senin Nergis Kumbasar'ın var. Tam senlik. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gelecek hafta bu akşam Show TV'de Darısı Başına diye bir dizi çıkıyor. Kadrosu baya iyi. Oyuncuları sevdim. Başroldeki ecünnü hariç. Yüksek Sosyete'deki Mert ile Çukur'daki gazeteci kız oynuyor. Yan kadroda da senin Nergis Kumbasar'ın var. Tam senlik. :A
Aaa zaten tanıtımdan gözüme kestirdiğim o vardı forumda demiştim :A İnş güzel olur bu yaz Show dizisi izleriz :A :A :A @mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün Survivor saat 10'da başladı, Erkenci Kuş da ilk bölüm diye baya ilgi görmüş. Ha 4-5 ile başlasaydı da bu oranlara ulaşırdı, ben tam bakamadım ama güzel bir iş olduğuna eminim. Boşluk vardı yani de zaten yaz ayındayız, tabi boşluk olacak bu saatten sonra. :D Tebrikler diziye. :Z

Gelinim Mutfakta ve Magazin D Yaz uçmuş. Yaz boyu yayınlarsak yeni sezonda sıkar gibi korkuyorum GM için. :A

Hayati ve Diğerleri çökmüş, haftaya biter gibi. :A