26-1 Nisan 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi @DiziTutkunu @Yiğitt tebrikler ilk üç güzel haluk 28 konu süper ya:D @Aserat erayım emeğine sağlık seninde:D
Aa sağol. Ben nekadar açtım göremiyorum. Bu hafta klip- magazin-güncel, bilim ve hatta spor haberleride açtım. Alışmışım konu açmaya. Hoşma gidiyor ve galiba devam ederim böyle :D
İsveç gündeminde ilgimi çeken haberler oldukça açasım geliyor :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Aa sağol. Ben nekadar açtım göremiyorum. Bu hafta klip- magazin-güncel, bilim ve hatta spor haberleride açtım. Alışmışım konu açmaya. Hoşma gidiyor ve galiba devam ederim böyle :D
İsveç gündeminde ilgimi çeken haberler oldukça açasım geliyor :D

23 konu açmışsın sen Yiğitt 39 dizitutkunu 28 açmış:D et tabii güzel konular geliyor senden valla

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
23 konu açmışsın sen Yiğitt 39 dizitutkunu 28 açmış:D et tabii güzel konular geliyor senden valla
DiziTutkunu anket işine girmeseydi demekki ilkkez 2. olacaktım :eek: :A
Bu arada 23 rekor sayım olmuş. 1 tanesi geçen pazardan kalma
22 konu iyiymiş :D Klipleri saymazsam diğer konularımla, bana göre iyi sayıda farklı konu açmışım :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
DiziTutkunu anket işine girmeseydi demekki ilkkez 2. olacaktım :eek: :A
Bu arada 23 rekor sayım olmuş. 1 tanesi geçen pazardan kalma
22 konu iyiymiş :D Klipleri saymazsam diğer konularımla, bana göre iyi sayıda farklı konu açmışım :D

23 ten fazla konu açmışlığın yokmuydu senin ya yanlışmı hatırlıyorsun dizitutkunu anket açmayacakmış artık geçersin onu artık :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
23 ten fazla konu açmışlığın yokmuydu senin ya yanlışmı hatırlıyorsun dizitutkunu anket açmayacakmış artık geçersin onu artık :D
Yok açmadım bukadar hiç. Kaç kere 20 oldu ama hep pazardan kalmalar olduğu için okadar değildi.
Bu hafta daha tatiliz. Denk gelirse haberler açarım. Yorucuymuş. herzamann aynı yapamam :F açanlara helal olsun. meğerse çok uğraştırıcı,özellikle haber konuları.

@Yiğitt tebrik ederim. Herzaman bukadar emek harcayıp açmak baya uğraştırıcıymış anladım :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Yok açmadım bukadar hiç. Kaç kere 20 oldu ama hep pazardan kalmalar olduğu için okadar değildi.
Bu hafta daha tatiliz. Denk gelirse haberler açarım. Yorucuymuş. herzamann aynı yapamam :F açanlara helal olsun. meğerse çok uğraştırıcı,özellikle haber konuları.

@Yiğitt tebrik ederim. Herzaman bukadar emek harcayıp açmak baya uğraştırıcıymış anladım :D

:DUğraştırıcı valla ben bile burç yorumlarına bayağı uğraşıyorum ama severek yaptığım için yormuyor beni pek