25 Eylül 2018 Salı | Bugün TV'de Ne Var?

Bugün TV'de Ne İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%
  • Televizyon İzlemeyeceğim / İzlemedim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ufak Tefek Cinayetler :Z

Eline sağlık devam ettirmen iyi oldu. Ama FOX'ta bu akşam iki kez peş peşe Ayla yayınlanacak düzelt istersen. :D @Arslan Bey
Aynen, Ayla vardı. Fox'un yayın akışında ya Salı gününe tıklamadım ya da güncellememişlerdi o ara yayın akışını, ondan oldu bu. :D

Ankete de bir el atarsın istersen o zaman, düzeltilmiyor. "Yaparsın Aşkım" yerine Ayla'yı, "Milyonulk Resim"i de silebilirsin. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eşkiya tabikide @serhatt @xemrexxx @Arslan Bey @Bully sizleride bekliyoruz :Z:Z:Z
Kız 1 günde 68 bildirim ne ya, yuh :eek: Yeminle geri çıkasım geldi şu an :A

5b8ea079c03c0d1f00bb00bd.jpg

UTC'ye bakacam, Fi'den en sevdiğim adamı transfer etmişler. :A Yani çok beklersin :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun'dan gelme hep, Fi'den tanıyorlar. :A

L&M'den gelme değil diyen yok zaten ama karizmasını, potansiyelini Fi ile gördü herkes, Fi olmasa UTC'deki bu rolü alamazdı :A

Siz L&Mciler duygusal bakıyorsunuz sanırım biraz anlıyorum ama adam da geldiği yeri unutmuyordur zaten. :A Ama kariyerindeki dönüm noktası Fi oldu, ben sonra araştırıp L&M'de oynadığını gördüm yani Fi ile tanıdım evet :A Sinirlen biraz daha :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
L&M'den gelme değil diyen yok zaten ama karizmasını, potansiyelini Fi ile gördü herkes, Fi olmasa UTC'deki bu rolü alamazdı :A

Siz L&Mciler duygusal bakıyorsunuz sanırım biraz anlıyorum ama adam da geldiği yeri unutmuyordur zaten. :A Ama kariyerindeki dönüm noktası Fi oldu, ben sonra araştırıp L&M'de oynadığını gördüm yani Fi ile tanıdım evet :A Sinirlen biraz daha :A
Saçla sakal ektirmiş sanırım önceden. Fi'den önce saçları yok gibiydi, sakalları da öyle. Saçı dökülmüş, sakalları da seyrek seyrek çıkıyor gibiydi. Fizik desen, o da yoktu. Fi'den sonra açıldı zaten. :)

Arda Turan gibi düşmez umarım kariyeri. Lakabı, Arda Turan'ın gibi "El Turco" oldu dizide. Şu an yaşı 40'a yaklaştı ve kariyerinin zirvesinde. :)