Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Okudum yok bir tek. Onu da sen at bari :A

8NNZjW.png

Seri tamamlandı. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tam ben atacaktım okudum'u kaçırdık :A Neyse artık bir dahaki sefere. Zaten Doğu'nun çok oluyor böyle ayrıştırıcı mesajları iki taraftan türlü türlü tepkiler alıyor sürekli :A
Toplumu kutuplaştırmayı sizden öğrenecek değiliz :A

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,242
Puanı
280
Alır bence 5 i değil ama 4 ü Çünkü cumartesi günü o açık var ve seven ne yapmaz ki acaba o açığı bir nebze olsun kapatır ! Aynen bu son fragmanlar hem özensiz hem çok kısa hem de dizinin peşine yayınlanmıyor ?? ATV ne yapmaya çalışıyor ??

Senaryo gayet iyi gidiyor fakat bölümde biraz durgunluk yavaşlık vardı yani sürekli bir tempo da gitmiyor :( süre uzatmak için yapılan yavaş sahneleri izleyici sevmiyor bence ama ben bayılıyorum değil 2 saat 12 dk 5 saat TE olsa müzikli klipli yavaş sahneler falan beni etkilemiyor hiç :)

Sadece özeti ile mi yetindin ? Aşkolsun sana yani ! Beni çok büyük bir hayal kırıklığı na ugrattin :'( senden hiç beklemezdim doğrusu...
Napim abi 8 yaşında kız kardeşin olunca reytingler falan trt çocuğa gidiyo

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Diriliş fena yakmış ortalığı. :A valla burada yaşayan tanıdıklarım arasında 2 kişiden 1'i bugün bahsediyordu. Reytingler doğru gibi. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
13-16 hem de henüz Ekim'de? Bu sezon daha da yükselecek sanırım Diriliş.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
516
Puanı
215
Bana mı diyorsun izlediğin dizi DE diye? Hayatımda 1 saniyesini bile izlemedim ben DE'nin.
SNY çok çok kötü gittiği için kötü gitti demişim, ab'de 1,5 reyting 3,5 share almış, diğer gruplarda da kötü gitmiş, daha final olmasın da ne yapsın?
Çok afedersiniz ama lütfen böyle final li konuşma çok üzülüyorum gerçekten ben en sevdiğim dizi Çünkü müzikleri başta olmak üzere..