mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Uzun zaman sonra hareketli bir reyting konusu yaşadık. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Öööööööf Diriliş ne toto yakmış bee :A Kadın dizilerinin kitlesiyle Diriliş kitlesini kıyaslıyorlar lan ahahahaha :F Ulan Diriliş'in bu sezonu olmayacaktı sırf kitlesinin baskısıyla bir sezon dah uzattılar normalde 3. sezon sonu bitireceklerdi :) Böyle bir kararlı ve konsolide kitleyi en son Vadi'de görmüştük. Daha kış gelmeden bu oranları alıyorsa Ocak ayında falan kendi rekorunu ve tüm zamanların rekorunu kırması işten bile değil. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Uzun zaman sonra hareketli bir reyting konusu yaşadık. :A
Ertuğrulum şahlandı sonuçta :Z:Z:Z
1731685.jpg

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,054
Puanı
410
@denizz19 ne diyor bu ? Ben bu arkadaşımızı tanımadığım için sana sordum ama ? Kendisinin izlediği dizi Diriliş gelmiş burda kalite den bahsediyor !! Şaka gibi resmen.. acaba sen seven ne yapmaz ki acaba yi 1 bölüm olsun bile seyrettin mi ki ?? Hadi onu da geçtim bir fragmanina bile hiç denk geldin mi ?? Sen benim hiç izlemedigim, hakkında bilgi sahibi olmadığım bir dizi hakkında yorum yaptımi duydun mu hiç ? Duyamazsin da Zaten.. gelmişsin burada direkt final diyorsun? sen ol final !!
Bana mı diyorsun izlediğin dizi DE diye? Hayatımda 1 saniyesini bile izlemedim ben DE'nin.
SNY çok çok kötü gittiği için kötü gitti demişim, ab'de 1,5 reyting 3,5 share almış, diğer gruplarda da kötü gitmiş, daha final olmasın da ne yapsın?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bana mı diyorsun izlediğin dizi DE diye? Hayatımda 1 saniyesini bile izlemedim ben DE'nin.
SNY çok çok kötü gittiği için kötü gitti demişim, ab'de 1,5 reyting 3,5 share almış, diğer gruplarda da kötü gitmiş, daha final olmasın da ne yapsın?
Sen kalitesiz demişsin ondan olmamış attım :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öööööööf Diriliş ne toto yakmış bee :A Kadın dizilerinin kitlesiyle Diriliş kitlesini kıyaslıyorlar lan ahahahaha :F Ulan Diriliş'in bu sezonu olmayacaktı sırf kitlesinin baskısıyla bir sezon dah uzattılar normalde 3. sezon sonu bitireceklerdi :) Böyle bir kararlı ve konsolide kitleyi en son Vadi'de görmüştük. Daha kış gelmeden bu oranları alıyorsa Ocak ayında falan kendi rekorunu ve tüm zamanların rekorunu kırması işten bile değil. :)

Bir mesajın ile alınabilecek tüm tepkileri almışsın, helal olsun. :A

rJJMQ3.png

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Gerçekten Dirilişin aldığı reyting beni hayrete düşürüyo daha sezonun ilk bölümünden 16 reyting ne abi bu sezon anlaşılan 20 civarına yükselecek o_O

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Puhahaha yine karı dizisi kitlesi sallamaya başlamış :A ATV'ye ceza gelse EDHO'yu siyah ekranla izleyecek 9 reytinglik kemik kitlemiz var, siz 3 reytingle yayından kaldırılmıştınız hatırlatırım :F