MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Misal, @vadikızı ndaki avatar ustaca hazırlanmış bir şop. :A Şop kursuna gitmiş olması lazım bu kadar gerçekci yapabilmesi için. :A

Ya bulmuştur bir asker kıyafeti bir foto çekilip vereceğim demiştir oldu bitti işte :A

:F:FDeniz bu tür işlerle uğraşırmı hiç aklın alıyormu acabaa ayrıca telden gönderdi bunu hiç şopa benziyormu bu
Bonişin kandırıyor bizi abla yeme bu numaraları :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sesli güldüm :D

sesli güldüm :D

Biz bitti demeden bitmez beyler dağılın :A Bugün 4,80 alırız yarın yeniden 5,70 alır sizi çatlatmaya devam ederiz. 104.bölümde bile hala direniyoruz herkese :A benim yokluğumu fırsat bilmeyin zira ensenizdeyim :F

Askere gitti diye seviniyorduk. Yine bir yolunu buldu ve geldi Pazartesi reytinglerini yorumluyor. Kırgın Çiçekler'i savunuyor. :A

@Yiğitt @S.G.A.T. @MasacRE- @XanTier @DarkLegenD @mrt-06 @sokak sanati @destere @Harunnn60 @gözlemci @xemrexxx @Çiğdem-
Hahah aa evet bizim analizlerimizde bugün kaçıp insan içine karışmasıydı zaten beklediğimiz gibi geldi :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler totel de 4 e düşmüş @denizz19 u daha hiçbir kuvvet Askerde tutamaz Uçakları Helikopterleri parçalar Reyting binasına doğru ilerliyordur şuan :A :A :A @Yiğitt @S.G.A.T. @MasacRE- @XanTier @DarkLegenD @mrt-06 @sokak sanati @destere @Harunnn60 @gözlemci @xemrexxx
King-Kong_1024.jpg
kız o değil de bu melek cadolozuna noluyor gözlük atmış mesaja @vadikızı ; @denizz19 bile gülmüş mesaja:A