24 Ocak 2017 Salı Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Haberin olsun artık Cuma günleride yayınlanacak :A :A İçerdeyide geçeriz yakında kaçış yok :A
Cuma bomboş gündü, güzel olmuş. :Z

Yani hemen olmasa da İçerde ile de kafa kafaya geliriz illa ki, dün Survivor antileri coşmuşlar, her sene böyle coşuyorlar, sonra haftalar geçtikçe Survivor ağırlığını koyuyor, hüsrana uğruyorlar :A

tamamen bıraktın yani içerdeni sende :D ?
Yok, netten izleyeceğim tabii ki, niye bırakayım dizimi :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hayat Şarkısı'na ve kemik kitlesine tebrikler ne olursa olsun bırakmıyorlar. Total'de yine ilk 10 dışına çıkmış ama zaten Eziyet başlamadan önce de birkaç kez aynı şey yaşanmıştı. Gelecek bölümün çok daha heyecanlı olacağını düşünürsek bize havada karada ölüm yok. :Z

Anne'nin senaryosu sanırım kısır döngüye girdi, herkes ne kadar baydığından bahsediyor. Bir an önce yeni hamle yapılması lazım.

EDHO da 3 haftalık araya göre gayet iyi dönmüş, gelecek hafta toparlanacaktır.

Ben Söylerim'i listede bulamadım meğer 5 reyting alacaktı. :kiki:

Eziyet'in eski dizileri etkilemeyeceği belli oldu. Yani Kırgınlar, Eşkıya, Hayat Şarkısı, Baba Candır gibi geçen sezondan deneyimli dizilerin izleyicileri rahat olsun. Kaldı ki bu rezalet performansla yeni dizileri bile etkileyeceğini sanmıyorum. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Serdar Ortaç çökmüş hiç bahsetmiyor yumucuğum. :A @Bully

Mustafa Sandal da yazın reytinglerde çökünce @Çiğdem- ben hatırlatmasam hiç "görmüyordu". :A
Zaten güçlü rakipler geldiğinde çökeceği belliydi, listenin tamamına da bakmadığım için aklıma bile gelmedi program :F

O Ses dışında müzik programı tutmuyor işte, eskide kaldı o günler, uğraşmasınlar boşuna :)

Father'ı alırsınız Pazartesi günü :A
Bu hafta Kırgınlar aradan sıyrılır gibi olmuş ama sevinme boşuna, birkaç haftaya çökeceksiniz ne de olsa :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zaten güçlü rakipler geldiğinde çökeceği belliydi, listenin tamamına da bakmadığım için aklıma bile gelmedi program :F

O Ses dışında müzik programı tutmuyor işte, eskide kaldı o günler, uğraşmasınlar boşuna :)

Bu hafta Kırgınlar aradan sıyrılır gibi olmuş ama sevinme boşuna, birkaç haftaya çökeceksiniz ne de olsa :A
Haftaya bomba bölüm 8,75 geliyor :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Hayat Şarkısı'na ve kemik kitlesine tebrikler ne olursa olsun bırakmıyorlar. Total'de yine ilk 10 dışına çıkmış ama zaten Eziyet başlamadan önce de birkaç kez aynı şey yaşanmıştı. Gelecek bölümün çok daha heyecanlı olacağını düşünürsek bize havada karada ölüm yok. :Z

Anne'nin senaryosu sanırım kısır döngüye girdi, herkes ne kadar baydığından bahsediyor. Bir an önce yeni hamle yapılması lazım.

EDHO da 3 haftalık araya göre gayet iyi dönmüş, gelecek hafta toparlanacaktır.

Ben Söylerim'i listede bulamadım meğer 5 reyting alacaktı. :kiki:

Eziyet'in eski dizileri etkilemeyeceği belli oldu. Yani Kırgınlar, Eşkıya, Hayat Şarkısı, Baba Candır gibi geçen sezondan deneyimli dizilerin izleyicileri rahat olsun. Kaldı ki bu rezalet performansla yeni dizileri bile etkileyeceğini sanmıyorum. :A

Anne evet biraz öyle oldu kısır döngüye girdi umarım düzelecekler ama. :) :)