23 Ekim 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çukur, İçerde'den daha iyi başlamış. Haftaya AB ve ABC1'de zirveyi alması kesin gibi. Hatta İçerde'de olduğu gibi tempoyu gitgide yükseltirlerse Total'de de zirveyi alabilir.

Söz özellikle AB grubunda sert düşüş yaşamış, bu kadar düşeceğini tahmin etmiyordum. Ancak Total'de özetiyle birlikte ilk iki sırayı kapatmış, orayı ancak Kenan'ın dizisi Fatih gelince alabilir bence, Çukur'un Total'de zirveyi alması zor gözüküyor.

Kırgın Çiçekler başarılı gitmeye devam ediyor. 3. sezonunda olmasına rağmen oranları gayet iyi. Total'deki reytingini koruduğu takdirde bu sezon sonunu rahatlıkla görebilir.

Siyah Beyaz Aşk, Fatih dizisi gelene kadar kanalı idare eder. Ardından yayından kaldırılır.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Neyse ki dizilerden anlayanların kesimindeki reytinglerimiz yüksek. Totalde liderlik zaman alacak ama AB ve ABC'de iki hafta içinde liderliğe çıkarız. Belki bu sayede de Söz kendine gelir.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yani “hiç başlama Kırgın Çiçekler izle” mi diyorsun? Alt metni bu mudur bu mesajının? :A

Başka ne sahneleri var? Bir yerden çok enteresan duyumlar aldım :A Doğruluğunu teyid etme maksatlı soruyorum yanlış anlaşılmasın :A
Ne kadar zeki bir insan :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Çukur zamanla ABde 7-8 ve daha üzeri alır. :D