Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- in ahı tuttu Survivor düşmüş :F :F
hhhaha acunu bitirme opersyonu devam ediyor ayoll @Bully her survivor bittiğinde celal baba İLE görüşme yapıyormuş :A :A :A @mrt-06
1308389.png

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hhhaha acunu bitirme opersyonu devam ediyor ayoll @Bully her survivor bittiğinde celal baba İLE görüşme yapıyormuş :A :A :A @mrt-06
1308389.png
Haftaiçi 7.5 8 alsa yeter şimdilik Survivor :A Oda yeter geçen senede öyle gitmişti :A

Kötü başlaması iyi aslında her sene iyi başlıyordu düşüyordu bu sene kötü başladı yükselecek :A :Z @Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haftaiçi 7.5 8 alsa yeter şimdilik Survivor :A Oda yeter geçen senede öyle gitmişti :A

Kötü başlaması iyi aslında her sene iyi başlıyordu düşüyordu bu sene kötü başladı yükselecek :A :Z @Bully
Hfta içi bencede 7 ortlama gider içerde 9 altına düşmediği sürece liderliği vermez ayoll ma kırgın çiçekler tehrikede acun 7 bile alsa kırgın çiçeklere rakip oluyor çok sıkı bir 2.cilik savası olucak totelde :F

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hfta içi bencede 7 ortlama gider içerde 9 altına düşmediği sürece liderliği vermez ayoll ma kırgın çiçekler tehrikede acun 7 bile alsa kırgın çiçeklere rakip oluyor çok sıkı bir 2.cilik savası olucak totelde :F
Kavgalar olduğu ve olayla olduğu sürece hatırlıyorsun Eşkiyayı 3 hafta geçmişti 9.5 reyting alarak bu sene de o beklentim var pazartesi ve Salı için :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kavgalar olduğu ve olayla olduğu sürece hatırlıyorsun Eşkiyayı 3 hafta geçmişti 9.5 reyting alarak bu sene de o beklentim var pazartesi ve Salı için :A
bu sene düşük gidicek gibi görünüyor ama cnm hafta sonunu ilk 2 bölümüyle düşük geçirdi
:F :F :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bodrum Masalı düşse de fena gitmemiş, Kanal D'nin yerinden oynatacağını sanmam. Kaldı ki gelecek hafta yükselecektir.

Baba Candır yeni yıldan beri daha iyi gidiyor sanırım, en azından her hafta AB'de ilk 5'e oynuyor.

Çakma dizi şimdiden AB'de erimeye başlamış bile, sezon sonunu zar zor görür sanırım.

Seviyor Sevmiyor içler acısı, ama zamanında senaristler değişmese İlişki Durumu: Karışık misali ayakta kalabilirdi.

Güldüy Güldüy Show yine özetine geçilmiş, geçen hafta olduğu gibi direkt özetsiz başlasa daha iyi reyting alabilir.

Ve günün en iyi gelişmesi, geçen sezon 13 reyting alan Eziyet bu sene 10 reytingi bile geçemiyor. Bu boş günde bile böyle gidiyorsa pazartesi İçerde'nin, salı da Anne ve Eşkıya'nın karşısında hiçbir şey yapamaz, geçmiş olsun. :kiki:

Bir ara 4 reytinge düşmüştü son haftalarda AB'de 5-5.5 civarı almaya başlamıştı, onu kast ediyor. :)
Şu oranları almaya devam eden dizilerin yerine ne bileyim Hayat Şarkısı, Kara Sevda, Poyraz, Kiralık Aşk yayınlansa 6 rahat alırlar. Gün gerçekten çok boş. Ben bu dizilerin yine bu oranları alacağını düşünüyorum. Artmazlar hiçbiri.

ben yükseldimi dedim ?? diğer dizerin gerisindeydi dedim ama şimdi onlar asağilarda.
bence sende düzgün okutabilen gözlük tak :A
4 alan dizinin önüne gecip 4.2 alsa ne olacak ki :A

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Seviyor sevmiyor çökmüşler yakın da biter tüm diziler
Survivor süper gitmiş :Z:Z