2018 NBA Finalleri|Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers |Yorum & Sohbet Konusu

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bizimkiler de yine leşliğe saçma top kayıplarına başladılar. :A
O kadar iyi başladınız 1 sayı farkla bitti :A Yalnız Durant de müthiş başladı be, geçen maçta çok iyiydi zaten. Senden bunları bekliyoruz işte ya ilk maçtaki gibi potaya rastgele toplar sallamanı değil :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lebron beni duydu başladı mesaiye. Triple double yapma ihtimali de çok yüksek. 16 6 6 sanırım. :A
Ya bizde de Durant çok iyi de etrafındakilerde iş yok :A Siz hep diyorsunuz ya Lebron+çöpler diye şu an bizim takımın durumu o, Durant+ çöp takımı :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğru tespite ne denir ki. KLove muazzam oynuyor be. :A
La bu işte bir terslik var, takım gibi takım Cavs'a karşı tek başına direnen Durant izliyoruz maçta :A Bu olay böyle değildi bir yanlışlık var değiştirin şu durumu :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
La bu işte bir terslik var, takım gibi takım Cavs'a karşı tek başına direnen Durant izliyoruz maçta :A Bu olay böyle değildi bir yanlışlık var değiştirin şu durumu :A
Curry 2 sayı Thompson 5 sayı. :A Ve işin komik tarafı Lebron çok fazla kaçırdı. Onun görevini KD yaptı. :A Şaşırtıcı bir maç, bakalım ikinci yarı nolacak bu iş. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Curry 2 sayı Thompson 5 sayı. :A Ve işin komik tarafı Lebron çok fazla kaçırdı. Onun görevini KD yaptı. :A Şaşırtıcı bir maç, bakalım ikinci yarı nolacak bu iş. :A
Bu arada Hood'u niye aldı tekrar rotasyonu Lue ya, Clarkson'la iyiydik biz :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hood yaşama dönmüş resmen. :A Üçlük de sokarsa iyice ritim bulacaktır. Çok potansiyelli adam güveniyorum kendisine. :A Clarkson yallah Arabistana, leş herif :A
Durant'in en büyük yardımcısı Mcgee ya şaka gibi. Splash brothers bir devreye girse farka boğacağız demek ki :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daralmaya başladım. Lebron beni kanser etti bugün. Oyna artık yeter be. J.r da leşliğine döndü 10 sayı çok bile attı zaten.
Dedim ya roller değişti diye, Lebron Cleveland'ın sıradan bir oyuncusuna dönmüş durumda, diğerlerinden öyle pek bir farkı yok şu an :A Ama diğerleri de kötü değil yani, 3-4 oyuncudan iyi katkı aldı Cavs.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dedim ya roller değişti diye, Lebron Cleveland'ın sıradan bir oyuncusuna dönmüş durumda, diğerlerinden öyle pek bir farkı yok şu an :A Ama diğerleri de kötü değil yani, 3-4 oyuncudan iyi katkı aldı Cavs.
Rüzgar fırtınaya dönüşmedi. Curry Klay partiye katılsa maç kopabilirdi. Bakalım son çeyreğe nasıl girecez. Çeyrek sonunu iyi bitiren takım avantajın büyük kısmını alır. Hadi hayırlısı. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Curry soyunma odasına gitti. Bir abdest al gel Curry, senin sorunun belli :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rüzgar fırtınaya dönüşmedi. Curry Klay partiye katılsa maç kopabilirdi. Bakalım son çeyreğe nasıl girecez. Çeyrek sonunu iyi bitiren takım avantajın büyük kısmını alır. Hadi hayırlısı. :A
Thompson yine sonradan attı bir iki tane, idare eder diyebiliriz de Curry leş ötesi ya. Durant de kaçırmaya başladı bütün yük ona bindi tabi. Son çeyrek Curry bir anda patlama yapmazsa işimiz zor görünüyor.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Thompson yine sonradan attı bir iki tane, idare eder diyebiliriz de Curry leş ötesi ya. Durant de kaçırmaya başladı bütün yük ona bindi tabi. Son çeyrek Curry bir anda patlama yapmazsa işimiz zor görünüyor.
Maç sonu çoook yakın yine. Kaybedersek bu kadarı fazla gelir bana ilk maçtan sonra özellikle. Gerildim iyice. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maç sonu çoook yakın yine. Kaybedersek bu kadarı fazla gelir bana ilk maçtan sonra özellikle. Gerildim iyice. :A
Beni de Curry hasta etmiş vaziyette :A Ya kötü oynadığı maçları çok gördüm de bu kadar rezalet bir performansı hiç hatırlamıyorum daha önce.