2018 NBA Doğu Konferansı Finalleri|Boston Celtics - Cleveland Cavaliers|Yorum & Sohbet Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
KİNG is just KİNG ... 46 dakika oynadı, 46 sayı 11 r 9 a 3 stl 1blk inanılmaz gerçekten. 7. maçı alırız ve finalde görüşürüz Houston veya Gsw. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3-3 olacak ve 7. maç is coming. :A Lebron 25 5 5 yaptı 1 yarıda ve hiç çıkmadı. Manyak adam bee. :A

Diğer seri de öyle olacak gibi. @MasacRE- CP3'yi sakatlamışsınız. Alıştınız siz de iyice haa. Geçen sene Kawhi bu sene üstat Cp3. Yine de 7. maçta üstat dönerse Houston alabilir seriyi, hatta seri 6. maçta bile bitebilir hiç belli olmaz. :A
La en iyi iki oyuncusu olmayan Boston ile zor başa çıkıyorsunuz bu sene Gsw'ye laf atacak durumda değilsiniz siz :A Cleveland sahasındayken Lebron ile bir şekilde kazanıyor ama Boston evinde çok daha iyi. Şu ana kadar da hiç kaybetmemiş zaten evinde. Boston finale gidiyor gibi valla Lebron bile kurtaramayacak bu sefer sizi :A

Gsw-Houston'da da Gsw bu sene geçen seneki oyunundan çok uzak. Takım resmen ver Durant'e o atsın moduna girmiş. 90 küsurlu sayılarla kaybediliyor maçlar yani çok yüksek sayılar atılsa neyse diyeceğim. Harden 11'de 0 üçlük attı ona rağmen kazandılar yani olacak iş değil :D Bugün sağlam bir toparlanıp o gazla son maça çıkmak lazım :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
La en iyi iki oyuncusu olmayan Boston ile zor başa çıkıyorsunuz bu sene Gsw'ye laf atacak durumda değilsiniz siz :A Cleveland sahasındayken Lebron ile bir şekilde kazanıyor ama Boston evinde çok daha iyi. Şu ana kadar da hiç kaybetmemiş zaten evinde. Boston finale gidiyor gibi valla Lebron bile kurtaramayacak bu sefer sizi :A

Gsw-Houston'da da Gsw bu sene geçen seneki oyunundan çok uzak. Takım resmen ver Durant'e o atsın moduna girmiş. 90 küsurlu sayılarla kaybediliyor maçlar yani çok yüksek sayılar atılsa neyse diyeceğim. Harden 11'de 0 üçlük attı ona rağmen kazandılar yani olacak iş değil :D Bugün sağlam bir toparlanıp o gazla son maça çıkmak lazım :A
Boston tek mağlubiyetini 7. maçta alacak ve finale Cavs gidecek kurtuluşu yok bu işin. :A 7. maçlarda Lebron ne zaman kaybetmiş ki şimdi o tecrübesiz Boston'a kaybedecek, geçelim o işi efenim. :A Cavs finale çıkar siz asıl kendi derdinize yanın. Bu gece Houston in 6 olma ihtimali bile var beee. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Boston tek mağlubiyetini 7. maçta alacak ve finale Cavs gidecek kurtuluşu yok bu işin. :A 7. maçlarda Lebron ne zaman kaybetmiş ki şimdi o tecrübesiz Boston'a kaybedecek, geçelim o işi efenim. :A Cavs finale çıkar siz asıl kendi derdinize yanın. Bu gece Houston in 6 olma ihtimali bile var beee. :A
Love da yokmuş son maçta. Jr Smith, Jeff Green, Korver, Hill ekibiyle mi yenecek Boston'u Lebron :A

Bizim seri de 7. maça gidecek o kadar da değil, Paul'suz Houston'a evinde yenilecek değil Gsw. Yok öyle bir dünya :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Love da yokmuş son maçta. Jr Smith, Jeff Green, Korver, Hill ekibiyle mi yenecek Boston'u Lebron :A

Bizim seri de 7. maça gidecek o kadar da değil, Paul'suz Houston'a evinde yenilecek değil Gsw. Yok öyle bir dünya :A
Lebron yine 40 üstü atar ve yan parçalardan biri 20 üstü atsa yeterlidir kazanmamız için. Tecrübe farkı 7. maçlarda devreye girecektir buna şüphem yok. 8 final üst üste olmasına kesin gözüyle olmasa bile yüksek ihtimal olarak bakıyorum. :A

Houston Gsw için ise bu maçta bitmese bile 7. maçta her şey olabilir. CP3 olacaksa son maçta Houston avantajlı olacaktır. Ama yine de bilinmezlerin bol olduğu ve her şeyin olabileceği son 2 maç bizleri bekliyor. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lebron yine 40 üstü atar ve yan parçalardan biri 20 üstü atsa yeterlidir kazanmamız için. Tecrübe farkı 7. maçlarda devreye girecektir buna şüphem yok. 8 final üst üste olmasına kesin gözüyle olmasa bile yüksek ihtimal olarak bakıyorum. :A

Houston Gsw için ise bu maçta bitmese bile 7. maçta her şey olabilir. CP3 olacaksa son maçta Houston avantajlı olacaktır. Ama yine de bilinmezlerin bol olduğu ve her şeyin olabileceği son 2 maç bizleri bekliyor. :A
Tecrübe farkı Lebron ile birlikte Cavs'dan yana olsa da saha avantajı ve takım oyunu Boston'dan yana :D Ben de bugün Gsw serisinin 7. maça kalacağından emin gibiyim ama gerisi için iki seri için de emin konuşmak yanlış, her türlü sonuç çıkabilir iki maçta da,izleyip görelim :A

Bu gece ve sonrakileri beraber izleyelim bu arada gece burada olmaya çalış :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tecrübe farkı Lebron ile birlikte Cavs'dan yana olsa da saha avantajı ve takım oyunu Boston'dan yana :D Ben de bugün Gsw serisinin 7. maça kalacağından emin gibiyim ama gerisi için iki seri için de emin konuşmak yanlış, her türlü sonuç çıkabilir iki maçta da,izleyip görelim :A

BU GECE MAÇ VARSA KALIYORUM, BASKETBOLA AÇIM

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bu gecekinde burdayım. :A 7. maçlarda da uyku düzenimi ayarlayacağım burda olurum muhakkak. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bunu hep derim :

New Yorku doğu yapan hayat bize neler yapmaz....

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geldim sonuna kadar burdayım. :A Tatum yamyam gibi başladı. :A
Tatum'un yaşı incelensin böyle çaylak olmaz :A Sizin çöpler atış kaçırma yarışına girecek gibi bugün de Lebron'a destek daha gelmedi henüz, en büyük umudunuz Korver gibi duruyor :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O da kaçırdı... Herkes boş üçlük kaçırıyor korkuyorum üstadım. :A
O zaman çare belli :A
images