2018 NBA Batı Konferansı Finalleri|Houston Rockets - Golden State Warriors|Yorum & Sohbet Konusu

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hakemlere de bayılıyorsundur. En az 4 pozisyonda bariz Gsw zıttı olduğu halde lehine karar verdiler. :A
Ben Nba'de düzgün bir hakem yönetimi görmedim hayatımda zaten, Gsw'ye özel bir durum değil yani :A

Oh bee gerçek Gsw bu :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olmaz kardeşim olmaz. Curry yumruğu vurdu resmen. :A
Adam kendine gelene kadar bir devre geçiyor. O zamana kadar farkı açtın açtın :A Yalnız Houston da ne üçlük kaçırdı be, bomboş şutlar bile açtı kaç kere bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar :A Şimdi GSW 3. çeyrek müthiş de maç sonlarına hiç güvenmiyorum son toplara kalmaması lazım bu işin, avantajı korumak şart :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam kendine gelene kadar bir devre geçiyor. O zamana kadar farkı açtın açtın :A Yalnız Houston da ne üçlük kaçırdı be, bomboş şutlar bile açtı kaç kere bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar :A Şimdi GSW 3. çeyrek müthiş de maç sonlarına hiç güvenmiyorum son toplara kalmaması lazım bu işin, avantajı korumak şart :A
Çok gurur kırıcı bir maç Houston için. CP3 kenarda çıldırdı adam. 6 dakika kaldı 10 sayı fark. Burdan sonra her şey olabilir ama KD CURRY başka boyuta geçti. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok gurur kırıcı bir maç Houston için. CP3 kenarda çıldırdı adam. 6 dakika kaldı 10 sayı fark. Burdan sonra her şey olabilir ama KD CURRY başka boyuta geçti. :A
Harden çok saçmaladı CP3 daha iyi oynardı buraları. Şu anda da Harden'dan ziyade Gordon yapıyor bir şeyler.

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Houston kendini bitirdi. Gsw de fırsatı çok iyi kullandı. :A Neyse finalde görüşeceğiz artık. :A
Vay be üst üste 4. Gsw-Cavs finali ha :A Neyse yaşayacağı hezimetten sonra Lebron ayrılınca seneye Gsw-Lebron'un gideceği takım şeklinde yeni bir final görürüz artık :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vay be üst üste 4. Gsw-Cavs finali ha :A Neyse yaşayacağı hezimetten sonra Lebron ayrılınca seneye Gsw-Lebron'un gideceği takım şeklinde yeni bir final görürüz artık :A
Bu sene geçen yılki skordan farklı olacağına eminim. 7. veya 6. maçta seri bitecek. :A Lebron ola ki bu sene bu seriyi kazanırsa bu Gsw'yi yenerse tarih yeniden yazılmış olacak. Çoook zor bir görev ama imkansız değil. Perşembe büyük macera başlıyor. :A