2018 NBA Batı Konferansı Finalleri|Houston Rockets - Golden State Warriors|Yorum & Sohbet Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hadi be Houston iyi başladınız 27-19 güzel skor. :A 4-2 bitsin bu seri hadi sakallı, şov başlasın. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geldim yoldaşım. Bu maç ne yaa, sanırsın ligin en iyi 2 takımı değil de 2 sıradan D League takımı oynuyor. :A Top kayıpları çok komik. :A
Top kayıplarına alıştık artık ya hızlı oynayalım pas yapalım derken kaçırıyorlar illa ki :A

Ariza ile Gordon atıyordu Houston'da. Şimdi Harden de eklendi o kötü oldu, en tehlikelisi de o zaten :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Top kayıplarına alıştık artık ya hızlı oynayalım pas yapalım derken kaçırıyorlar illa ki :A

Ariza ile Gordon atıyordu Houston'da. Şimdi Harden de eklendi o kötü oldu, en tehlikelisi de o zaten :A
Green attı Tucker attı herkes atıyor laa. :A 13 sayıya çıktı fark. Durant baya leş başladı. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Green attı Tucker attı herkes atıyor laa. :A 13 sayıya çıktı fark. Durant baya leş başladı. :A
Bir de Gsw'ye üçlük atmaktan başka bir şey yapmıyor derler, 8-12 üçlük ne insafsızlar :A Yalnız Harden'in şu faul aldırma hareketinden nefret ediyorum ya, az önce herifin attığı üçlüğe bak şimdi 3 atış kullanabilmek için yaptığı numaraya bak.

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Houston baya saçmalamaya başladı, şurada iki üçlük soksa GSW kafa kafaya gelecek tekrar maç.

Şu ana kadar sadece Thompson güven veriyor. Durant ile Curry istikrarsız gidiyorlar.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Houston üçlükleri yağdırırken pürdikkat izliyordun, GSW toparlanınca mı uyku bastırdı :A
Keşke öyle olsa o ara kısmı bile izleyemedim. Bir anda farkın kapandığında kendimi uykusuzluktan mafolmuş şekilde buldum. :A Nedeni 4 saatlik uykuyla duruyor olmam ve hiç uyumamam elbette. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Keşke öyle olsa o ara kısmı bile izleyemedim. Bir anda farkın kapandığında kendimi uykusuzluktan mafolmuş şekilde buldum. :A Nedeni 4 saatlik uykuyla duruyor olmam ve hiç uyumamam elbette. :A
Houston 10 sayı farkla girdi devreye. Şu ana kadarki en yüksek skorlu ve çekişmeli maç olması muhtemel. Dayanabilirsen dayan derim yarın pazar zaten akşama kadar uyursun başka bir işin yoksa :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Houston 10 sayı farkla girdi devreye. Şu ana kadarki en yüksek skorlu ve çekişmeli maç olması muhtemel. Dayanabilirsen dayan derim yarın pazar zaten akşama kadar uyursun başka bir işin yoksa :A
Uyuyordum wc gittim tekrar uyandım baktım fark kapanmış. :A Dur bari maçı bitireyim bir şekilde. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Thompson çok iyi ya bu maç. En kritik zamanlarda o attı hep Curry falan şimdi şov yapmaya başladı işler iyi gittiği zaman:A
Durant resmen taşındı. Bu mu ligin en iyi ikinci oyuncusu. :A Lebron olsa böyle mi olurdu, takımı tarafından taşınan değil takımı taşıyan olurdu. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Durant resmen taşındı. Bu mu ligin en iyi ikinci oyuncusu. :A Lebron olsa böyle mi olurdu, takımı tarafından taşınan değil takımı taşıyan olurdu. :A
Durant karşısında Lebron'u görmedi mi oynayamıyor, geçen sezon yaptıklarını unutmadık :A