2018 Dünya Kupası Tahmin Yarışması Puan Durumu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Açıkcası beni ilgilendirmiyor. Ben her türlü skor tahminini doğru yapamadım.

Yine de itiraz hakkı da var arkadaşların. "Konu kapandı" falan demene gerek yok yani. "Niye uzatıyorsun" demen de iyi bir şey değil. "Dünya Kupası Tahmin Yarışması Kuralları" yazıp, her türlü şeyi belirtecektin. Bu etkinlikten sorumluysan biraz temkinli olup, ona göre adım atacaksın. Terslemene gerek yok. Sorulara, sorunlara tek tek cevap vereceksin. Böyle "yüzünü gösterdin" tarzı cümle de kurmayacaksın. "Rapor et" dersin, geçersin. İtirazlara mantıklı cevaplar vereceksin; üşenmeyip, ne olduğunu göstereceksin.

Yoksa ne mi olur? İtirazlar devam eder. Kendine gelmeni tavsiye ederim.
Kara listeme girecek yeni kişiyi buldum. İtiraz edilmesini bile kabullenemiyor. Derdini bile anlatamıyor, açıklama yapamıyor. Daha fazla ceza almamk için kara liste şart.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Oğlum aptal mısın yoksa mal mısın yoksa beyinsiz misin? Ben "burası iddaa sitesidir herkes iddaa sitelerindeki gibi tahmin yapacak" mı dedim? Anlamıyor musun cidden? Ben buraya NORMALDE olan kuralı yazdım. Sen öyle değil dedin, ben de ÖĞRENMEK için link istedim atmadın.

Anladın mı?

Ceza penisim de bile değil, bunu hâlâ idrak edemedin mi gerçekten?
üşengeç genç al sana :D

Başlıyor Fav10'un klasikleşmiş yarışması maçlar aşağıda, tahminlerinizi yapın maç saatinden 5 dakika önceye kadar! Mesela ilk maç bugün 15:00'de, 14.55'e kadar yapabilirsiniz tahminlerinizi!

Bu sene değişiklik var zorlandı, sadece tahminini tutturanlar 3 puan kazanacak!

15:00 FIFA Dünya Kupası Karş. "Kolombiya-Japonya"

18:00 FIFA Dünya Kupası Karş. "Polonya-Senegal"

21:00 FIFA Dünya Kupası Karş. "Rusya-Mısır"

link : https://fav10.net/forum/threads/201...or-tahmin-yapın-İlk-maç-bugün-15-00de.279723/

sadece tahminini tutturan 3,
@çiğdem 1-1 dedi sadece 1 puan aldı çünkü 2 2 bitti maç. iyi günler.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onlar haklı yalnız. 90 dakikalık skor önemli. Maç 90 dakika oynanır ve diğer süreler ekstra.
Aaa ben baktım ama bir şeyden anlamadım diğer konularda :A :A :A

Olay şu @DarkLegenD 1-1 oldu demişti bende maç bitene kadar izlemiştim babamın yanında sonra daha bakmadım 2-2 oldunu bilmiyordum diğer konulara bakıp anlamaya çalıstım ama anlayamadım burda suçlamak falan yok benim maçlardan anlamadımı sağır sultan biliyor onu anlamaya çalıstım ama en iyisi anlamadan öyle sallayıp gitmek gelen puanlar doğrudur benim aklımı aşıyor bu maç konuları bilmediğimiz şeye bulaşmamak lazım :A :A :A @papuleoo @12.Adam @DiziTutkunu

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

Başlıyor Fav10'un klasikleşmiş yarışması maçlar aşağıda, tahminlerinizi yapın maç saatinden 5 dakika önceye kadar! Mesela ilk maç bugün 15:00'de, 14.55'e kadar yapabilirsiniz tahminlerinizi!

link : https://fav10.net/forum/threads/2018-dünya-kupası-tahmin-yarışması-fav10da-başlıyor-tahmin-yapın-İlk-maç-bugün-15-00de.279723/

@Çiğdem-

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

link : https://fav10.net/forum/threads/2018-dünya-kupası-tahmin-yarışması-fav10da-başlıyor-tahmin-yapın-İlk-maç-bugün-15-00de.279723/

Dalga mı geçiyorsun? Burada bizim dediğimiz şeyle alakalı bir madde yok. Önceki mesajlarımı oku, tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaktan bıktım.

@DarkLegenD kendini gösterdi yine küfürlerini :D
Ben başka bir şey göstereceğim sana, ister misin?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

@DarkLegenD hatta sonra bir yorum da yine acıklama yapmıştım penaltılar dahil değil 90+ uzatmalar dahil diye.. :) umarım anladı n .) :) @Çiğdem- sen de..

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
sen de o günkuralları biliyorsunneyse büyüklük bende kalsın. :)
Ben ekstra süre kuralını bilmiyorum yalnız. Büyüklük kimsede kalmasın boşver. "Büyüklük bende kalsın" diyenlere de ayrı ayar oluyorum. Bir de sona sürekli tartışmada takmıyorum havası vermek için ":)" ifadesini kullananlara da ayrı ayar. Biraz kurduğun cümlelere bir bak derim, ne yaptığına bir bak.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
İspat dediler yaptım halen no no diyorsunuz. Neyse @mrt-06 gereksiz postları silip bu konuyu düzenler msiin :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aaa ozaman öyledir en iyisi anlamaya çalısmadan gelen puanı bakmak :A Ben maçın devam ettiğini bile burda öğrendim biten maç ansıl devam ettiyse :A :A :A @DarkLegenD @Arslan Bey
Çeyrek final olduğu için illaki birinin üst tura çıkması lazım, o yüzden devam eder bu tür tur maçları. Grup maçı olsa, her iki takıma da 1 puan verilirdi. Dünkü maç zaten uzatma devrelerinde bile bitmedi, penaltılara gitti.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir de beni durduk yere tartışmaya sokan @Çiğdem-'i de kutluyorum. Çok sakindim. Bir anda patlama noktasındayım. Neyse, bundan sonra hiçbir şekilde yazmıyorum. Sinirim bozulmasın daha fazla.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İspat dediler yaptım halen no no diyorsunuz. Neyse @mrt-06 gereksiz postları silip bu konuyu düzenler msiin :)
Konunun linkini atsana. Önüme hâlâ bir belge koyamadın. Senden istediğim şu tür maddelerin bulunduğu bir konu;

"-Maç tahminleri maçın başlamasına 5 dakika kala yapılmak zorundadır.
-Skoru bilenler 3 puan, kimin kazandığını bilen 1 puan alacaktır
-Son 16 ve geri kalan turlarda maçlar 120 dakika üzerinden değerlendirilecektir."