2017 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harikayım kendimi ne kadar övsem azdır :)

iki alanda zirvedeyim bir yerdede kılpayı zirveyi sana kaptırmışım lanet görümcek :)
beni, destekleyen beni bugünlere getiren başta ailem akrabalarım görümcelerim olmak üzere tüm forum ailesine yani herekese teşekür ederim iyiki varsınız pardon iyiki varım :) ben olmasam napacaktınız :)

beni çekemeyen HainlereDE ( @Harunnn60 @S.G.A.T ) bu muhteşem başarım kapak olsun :))

haa bu arada bu muhteşem organizasyonu düşünen planlayan milim milim işleyen yapımında ve yayınında alın teri döküp ortalığı foka çeviren @mrt-06 görümceğime yolcu yolunda gerek sana ne gerek! diyerekten teşekür eder iyi yolculuklar dilerim :)
Seni çaptan düştü diye sevinen @S.G.A.T. @Harunnn60 a iyi cevap oldu gerçekten
:A :A :A

Efsane geri döndü ayoll , Yanınada ben ilişeyim :Z:Z:Z@xemrexxx @mrt-06
1699461-728xauto.jpg

@xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hepsini ve fazlasını hakediyorsun :bhr:
Senin listeni göremedik :A gerçi geçen sene pek memnun kalmamıştım :A

ona hiç şüphem yok :A
geçen sene mazaretim vardı asabiydim ben bu sene ama çok yumoş bişey oldum:) bir yüzüme vursalar diğer yüzümü çeviriyorumki onada tokat atsınlarda mutlu mesut bir şekilde evime gideyim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ulan ben bile o kadar kendimi sıvarım bu seviyeye hiç çıkmadım. Bu kaçıncı level kardo söyle de level kasayım biraz. :A Ama olsun sıva külliyatının gereğini yaptığın için sanatına saygımız vardır. Sanat sanat içindir. :A
bundan sonraki level artık çıbıldak bir vaziyette istiklal caddeesinde koşmam lazım :) biraz farklı olmalı son levelimiz :)

Seni çaptan düştü diye sevinen @S.G.A.T. @Harunnn60 a iyi cevap oldu gerçekten

Efsane geri döndü ayoll , Yanınada ben ilişeyim :Z:Z:Z@xemrexxx @mrt-06
1699461-728xauto.jpg

@xemrexxx
onlarınki kıskançlık işte çekemiyorlar başarımı kıskanıyorlar, birde seni kapmışım ya kıskançlıktan çatır çatır çatlıyorlar çatlayasıcalar :) allah onları bildiği gibi yapsın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bundan sonraki level artık çıbıldak bir vaziyette istiklal caddeesinde koşmam lazım :) biraz farklı olmalı son levelimiz :)

onlarınki kıskançlık işte çekemiyorlar başarımı kıskanıyorlar, birde seni kapmışım ya kıskançlıktan çatır çatır çatlıyorlar çatlayasıcalar :) allah onları bildiği gibi yapsın :)
@S.G.A.T. Mavi kısmı @Harunnn60 da kırmızı kısmı sana takık olma sebepleri

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
geçen sene mazaretim vardı asabiydim ben bu sene ama çok yumoş bişey oldum:) bir yüzüme vursalar diğer yüzümü çeviriyorumki onada tokat atsınlarda mutlu mesut bir şekilde evime gideyim :)
Bu sene maşallahımız var :D
Kötü enerji uçup gitmiş :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Yapabilir miyiz acaba dersin. O seviyeye ne zaman çıkacağız ki acep. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam