2017 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En cool üye kategori olmalıydı. Modern bi liste beklerdim.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En unutulmayacak üyeler harika yerlere gitmiş. @china_shangai ve @Bully forumun unutulmayacak isimleri.

En geveze isim @Çiğdem- harika yere gitmiş, en iyi çıkış yapan @Thequeer de öyle. :bhr:

@destere komiklik mi yapıyormuş, ilk kez duydum. :A

Benim ne fanatikliğim görüldü. :eek: Teşekkürler oy veren herkese, D de umarım bir gün zirvede olur. :Z

En tarafsız üyede @xBUGRAx a oy verenler kimler? :F

Emeklerine sağlık canım @mrt-06 :bhr:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
En Unutulmayacak Üye olarak rahmetli abimizi China_shangai abimizin olması beni çok mutlu etti. Oy veren herkese çok teşekkür ediyorum. Mekanı cennet olsun, dualarınızı eksik etmeyin.

Diğer kategoriler beklenildiği şekilde olmuş.

Bu arada Eline sağlık @mrt-06 gerçekten çok büyük emek isteyen bir çalışmanın yine aynı şekilde büyük emek isteyen sonuçlarını yayınladığın sana da teşekkür ederim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
harikayım kendimi ne kadar övsem azdır :)

iki alanda zirvedeyim bir yerdede kılpayı zirveyi sana kaptırmışım lanet görümcek :)
beni, destekleyen beni bugünlere getiren başta ailem akrabalarım görümcelerim olmak üzere tüm forum ailesine yani herekese teşekür ederim iyiki varsınız pardon iyiki varım :) ben olmasam napacaktınız :)

beni çekemeyen HainlereDE ( @Harunnn60 @S.G.A.T ) bu muhteşem başarım kapak olsun :))

haa bu arada bu muhteşem organizasyonu düşünen planlayan milim milim işleyen yapımında ve yayınında alın teri döküp ortalığı foka çeviren @mrt-06 görümceğime yolcu yolunda gerek sana ne gerek! diyerekten teşekür eder iyi yolculuklar dilerim :)
Hepsini ve fazlasını hakediyorsun :bhr:
Senin listeni göremedik :A gerçi geçen sene pek memnun kalmamıştım :A

Aynen her zaman bir yerlerde ufak da olsa etkilerim olur :A
ona hiç şüphem yok :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

iki alanda zirvedeyim bir yerdede kılpayı zirveyi sana kaptırmışım lanet görümcek :)
beni, destekleyen beni bugünlere getiren başta ailem akrabalarım görümcelerim olmak üzere tüm forum ailesine yani herekese teşekür ederim iyiki varsınız pardon iyiki varım :) ben olmasam napacaktınız :)

beni çekemeyen HainlereDE ( @Harunnn60 @S.G.A.T ) bu muhteşem başarım kapak olsun :))

haa bu arada bu muhteşem organizasyonu düşünen planlayan milim milim işleyen yapımında ve yayınında alın teri döküp ortalığı foka çeviren @mrt-06 görümceğime yolcu yolunda gerek sana ne gerek! diyerekten teşekür eder iyi yolculuklar dilerim :)
Ulan ben bile o kadar kendimi sıvarım bu seviyeye hiç çıkmadım. Bu kaçıncı level kardo söyle de level kasayım biraz. :A Ama olsun sıva külliyatının gereğini yaptığın için sanatına saygımız vardır. Sanat sanat içindir. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Senle duygusallığı paylaşmak güzel bir detay :bhr:

Geçen sene en iyi çıkış yapan üye seçilmiştim ve hala ilk 3 te olmak güzel :bhr:
Geçen senenin objektif üyesindede bir kaç üye ile birinciliği paylaşmıştım.
Tacı @turkuazz a devretmişiz :A
Forumun tartışmasız en kibar en efendi ve en güzel kalpli üyelerinden biri :bhr:
bu güzel düşüncelerin için çok teşekkürler o senin iyiliğin:bhr: bu arada sanırım forumun enleri kategorisinde ilk defa bu kadar oy alıyorum:)

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
bu güzel düşüncelerin için çok teşekkürler o senin iyiliğin:bhr: bu arada sanırım forumun enleri kategorisinde ilk defa bu kadar oy alıyorum:)
Keşke forumun en tatlı sinirlenen kategorisinide ekleseydim :A

Forumda efendiliğini belli eden çok kişi var. Misal sen ve Atacan ve ayrıyetten @MEnes ide bir çok konuda taktir ediyorum. O bilir ne demek istediğimi :bhr:
Forumdaki okadar art niyetlere karşı sakinliğinizi korumanız harika.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

:tongueclosed::tongueout:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Forumda efendiliğini belli eden çok kişi var. Misal sen ve Atacan ve ayrıyetten @MEnes ide bir çok konuda taktir ediyorum. O bilir ne demek istediğimi :bhr:
En tatlı sinirlenen kategorisi çok komik olurdu aslında bunu yazınca dahi çok komik oluyor:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bilirim bilirim ve ne gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğimi de belirtmek isterim. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
En Unutulmayacak Üye China_Shangai, @Bully, @denizz19
2017 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi @Thequeer, @S.G.A.T. @Dosi , @Sherlock
Yılın En Geveze Üyesi @Çiğdem- , @xemrexxx @denizz19 @destere
Yılın En İyi Yöneticisi @mrt-06 @Aserat @Yiğitt @denizz19 @Harunnn60 @xBUGRAx
En Komik Üye @destere @pompy @xemrexxx @Doğu @Çiğdem- @MasacRE-
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye @Aserat @mrt-06 @Yiğitt @denizz19 @Harunnn60 @xBUGRAx
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye @Aserat @OzaN @mrt-06 @Tolstoyevski @Sherlock
En Güzel Avatarlı Üye @mrt-06 @destere @Dosi @Çiğdem- @vadikızı @takas
En İyi Yorumcu Üye @Tolstoyevski @MEnes @Sherlock @mrt-06 @xemrexxx @xBUGRAx
En Duygusal Üye @vadikızı @Dosi @mrt-06
En Eğlenceli Üye @destere @denizz19 @Çiğdem- @MasacRE-
En Filozof Üye @Tolstoyevski @pompy @papuleoo
En Aktif Üye @Çiğdem- @Yiğitt @denizz19 @XanTier @xemrexxx @S.G.A.T.
En Sabırlı Üye @Çiğdem- @vadikızı @Dosi @mrt-06 @Doğu @papuleoo
En Fanatik Üye @Yiğitt @takas @xemrexxx @Polat Şaşmaz @Doğu @xBUGRAx @mrt-06
En Sinirli Üye @takas @Doğu @sokak sanati @Yiğitt @Danger Ua!
En Ciddi Üye @papuleoo @Tolstoyevski @mesmeso61 @takas @FaJi @Tzira
En Güzel Kullanıcı Adı @Yakamoz-Asi @sokak sanati @Sherlock @Tolstoyevski @Billy Kane @Thequeer @cookies
En Tarafsız / Objektif Üye: @XanTier @xBUGRAx

tüm üyeleri tebrik ediyorum, @mrt-06 emeğine sağlık iyi bir etkinlik oldu:)

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Eline sağlık. :) @mrt-06

Benim için oy kullanan herkese teşekkür ederim, birçok kategoride birinciliği az farkla kaçırmışım. Herkesi tebrik ederim.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Emeklerine sağlık @mrt-06 yine güzel bir sevgi çemberi oluşturduk :bhr::bhr::bhr:

3 1.ciliğim var ama beni en mutlu eden Gevezede gebermiş @xemrexxx i tahtından etmişim :Z:Z:Z

@Harunnn60 senin için ise kötü haber @destere ihtiyarlamış haliyle alamaz diyordun komiği onu almışkan birde eğlenceliyide almış sana nispet etmiş :A :A :A

@Thequeer Tartışmasız yılın en iyisiydi zaten açık ara kazanmayıda hak etti gelir inş yakında :bhr::bhr::bhr:
ayol olmayan halimle bile listelere damga vurmuşum:A bu arada @denizz19 niye unutulmayacak ki zaten bir yere gittiği yok burada hep :F @mrt-06 @Yiğitt @Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kazanan herkese tebrikler ve Türkçe'yi En İyi Kullanan Üye dalında beni seçtiğiniz için teşekkürler. :bhr:

Emeğine sağlık. :D @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En unutulmayacak üyeler harika yerlere gitmiş. @china_shangai ve @Bully forumun unutulmayacak isimleri.

En geveze isim @Çiğdem- harika yere gitmiş, en iyi çıkış yapan @Thequeer de öyle. :bhr:

@destere komiklik mi yapıyormuş, ilk kez duydum. :A

Benim ne fanatikliğim görüldü. :eek: Teşekkürler oy veren herkese, D de umarım bir gün zirvede olur. :Z

En tarafsız üyede @xBUGRAx a oy verenler kimler? :F

Emeklerine sağlık canım @mrt-06 :bhr:
ayol olmayan halimle bile listelere damga vurmuşum:A bu arada @denizz19 niye unutulmayacak ki zaten bir yere gittiği yok burada hep :F @mrt-06 @Yiğitt @Dosi
@destere Her yıl komik seçiliyor zaten yenimi görüyorsun @Yiğitt :eek::eek::eek: Eğlenceliyide almış bu sefer :A :A :A

Hahah Aaa evet gebermiş halinle hak etmediğin ödül alacaktın ayol neyseki oklavayı kafana indirmişim @xemrexxx :A :A :A