2016'da 48 Dizi Sona Erdi!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Show tüm yıl boyunca haftanın 3 günü tutunamamış. Geçen yıl felaketmiş. İyi olmuş.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
.
şuraya yorum atayımda sonra detaylı bakarım
hafıza gitmiş kızda hemde bu yaşta alarm kurar gibi yorum kuruyorki ilerde hatırlasın diye :) hep bu isveç soğuğu böyle beyne vura vura beyni donduruyor yazık valla :))

babam ve ailesini izliyordum bir o kaldırılmış benim dizilerden, onunda kaldırılması çok iyi oldu dizi reyting için saçmalamaya başlamıştı zaten :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
hafıza gitmiş kızda hemde bu yaşta alarm kurar gibi yorum kuruyorki ilerde hatırlasın diye :) hep bu isveç soğuğu böyle beyne vura vura beyni donduruyor yazık valla :))

babam ve ailesini izliyordum bir o kaldırılmış benim dizilerden, onunda kaldırılması çok iyi oldu dizi reyting için saçmalamaya başlamıştı zaten :)
yok arada kaynamasin dedim. misafirler var ve ben gece bakacagim konuya. sonra profilimden bulmak kolay oluyor ;)
hafiza problemim olsa senin bana yaptiklarini unuturdum demi yani ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok arada kaynamasin dedim. misafirler var ve ben gece bakacagim konuya. sonra profilimden bulmak kolay oluyor ;)
hafiza problemim olsa senin bana yaptiklarini unuturdum demi yani ;)

zaten o da artniyetinden ileri geliyor :) binlerce övgümü hatırlamaya gelince alzheimerliler gibi davranırsın ama bir tane şaşırıpta kınama mesajı yayınlarsam kırk yıl fil hafızası gibi hafızaya sahip olursun allah seni kahretmesin bari :) bak en azından lafın sonunu güzel bitirdim bu sefer? artık kendimi kontrol edebiliyorum mesaj yazarken :)

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Emeğine sağlık @Aserat çok iyi çalışma olmuş. Arkadaşlar Iyidir ve Familya takip ettiklerimdi. Rengarenk'i de isim vebkadro değiştirince bırakmıştım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
zaten o da artniyetinden ileri geliyor :) binlerce övgümü hatırlamaya gelince alzheimerliler gibi davranırsın ama bir tane şaşırıpta kınama mesajı yayınlarsam kırk yıl fil hafızası gibi hafızaya sahip olursun allah seni kahretmesin bari :) bak en azından lafın sonunu güzel bitirdim bu sefer? artık kendimi kontrol edebiliyorum mesaj yazarken :)
biz bunlari aşmamismiydik. ben bugun sana yeterince iyi davranmadimmi ?
biz baya baya iyiydikte şimdi ne gerek var yine araya duvar örmeye ?? profilimdeki lafim yeterliydi ama

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
biz bunlari aşmamismiydik. ben bugun sana yeterince iyi davranmadimmi ?
biz baya baya iyiydikte şimdi ne gerek var yine araya duvar örmeye ?? profilimdeki lafim yeterliydi ama

misafirlerin var diye böyle soğuk davranıyorsun sanırım :) yoksa benim mesajlar kötü değilki ?sadece seni misafirlerinden koparmak için arada bir pencerene tuğla atıyorum başkada en ufak art niyetim yoktur :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yazıyı şöyle detaylıca okudum da Reaksiyon'u görünce duygulandım. Kalitesi ve oyuncu kadrosuyla günü domine edebilecek bir diziydi ama siyasi sebeplerden ötürü apar topar bitirilmek zorunda kaldı. Cemaat bir yandan, Pana Film ayrı yandan (Eski senaristler faktörü) bastırınca taarruz gemileriyle başlayan dizi greenbox sahnesiyle sona erdi :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
.
şuraya yorum atayımda sonra detaylı bakarım
@GAY1i bu yoruma niye olmamis atılırki? :A

Gelelim konuya,
Atv de Eve dönüş ve Evli ve öfkeliyi beğenerek baştan sona izledim.

Show tv de Arkadaşlar iyidiri izledim.
Asla vazgecmemide tekrarlardan tamamina baktim.
Aci aşk dizisini final yaptıktan sonra Show maxda izledim çok güzel diziymiş. Şuan bodrum masalının Ateşi o dizide döktürmüştü.
Ağlamak bukadarmı yakışır bir erkeğe :A
Oyunbozan dizisinede yazık oldu. türk halkina o tarz diziler ağır geliyor tıpkı 46 yok olan dizisi gibi.
izlediğim bir çok dizi vardi, liste uzun :D

Son düzenleme:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
@GAY1i bu yoruma niye olmamis atılırki? :A

Gelelim konuya,
Atv de Eve dönüş ve Evli ve öfkeliyi beğenerek baştan sona izledim.

Show tv de Arkadaşlar iyidiri izledim.
Asla vazgecmemide tekrarlardan tamamina baktim.
Aci aşk dizisini final yaptıktan sonra Show maxda izledim çok güzel diziymiş. Şuan bodrum masalının Ateşi o dizide döktürmüştü.
Ağlamak bukadarmı yakışır bir erkeğe :A
Oyunbozan dizisinede yazık oldu. türk halkina o tarz diziler ağır geliyor tıpkı 46 yok olan dizisi gibi.
izlediğim bir çok dizi vardi, liste uzun :D
Ya yorum yapmak için yapılmış bir yorum olduğunu anlamıştım başta ama sonra izahlayinca sen durum anlaşılmıştı aslında geri almam gerekiyordu unutmuşum alayım :D şu an bu mesajını okuyunca aslinda ortak izlediğimiz çok sayıda dizi varmış KALITELI ;) Eve mecburen geri Dönüş ve hem Evli yim hem de Öfkeli yi ben de merak ediyorum aslında izleyememistim Benim Arkadaşlarım Iyidirler bu var sonra @destere den Asla Vazgecmem çok total di bırakmistim hemencecik :D çok ACI AŞK mükemmel bir diziydi Show TV resmen harcadı diziyi o zamandir show tv ye küs üm ben tekrar bölümlerini bile seyrediyordum oysaki sonra yine showmax ta yayınlayInca ordan bi kere daha seyrettim ;) Oyunbozan da yine Kalite bir projeydi aaaa bak 46 Yok Olan DNA larim dizisi ni ben iple cekiyordum resmen Star TV de bunu bitirdi zaten 5 yıl dir kusluydum artık yüzüne bile bakmıyorum nedenim ise IBRET I AILEM dizisini bitirmesi COK KALITELI GÜLMEK ISTIYORSANIZ MUTLAKA AMA MUTLAKA IBRET I AILEM I MUTLAKA SEYREDIN ZATEN HAFTA SONU IZLESENIZ BITER BU NEDENLE YAVAŞ YAVAŞ TADINI CIKARTA CIKARA IZLEYIN KI SONRA NEDEN BAŞTA UYARMADIN BIZLERI DIYIP KUFRETMEYINIZ BANA :D :D

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
emegine saglik. ne cok dizi kalkmis yayindan. Gullerin savasida demek 2016 da bitmisti. o diziyi severek izliyordum

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ya yorum yapmak için yapılmış bir yorum olduğunu anlamıştım başta ama sonra izahlayinca sen durum anlaşılmıştı aslında geri almam gerekiyordu unutmuşum alayım :D şu an bu mesajını okuyunca aslinda ortak izlediğimiz çok sayıda dizi varmış KALITELI ;) Eve mecburen geri Dönüş ve hem Evli yim hem de Öfkeli yi ben de merak ediyorum aslında izleyememistim Benim Arkadaşlarım Iyidirler bu var sonra @destere den Asla Vazgecmem çok total di bırakmistim hemencecik :D çok ACI AŞK mükemmel bir diziydi Show TV resmen harcadı diziyi o zamandir show tv ye küs üm ben tekrar bölümlerini bile seyrediyordum oysaki sonra yine showmax ta yayınlayInca ordan bi kere daha seyrettim ;) Oyunbozan da yine Kalite bir projeydi aaaa bak 46 Yok Olan DNA larim dizisi ni ben iple cekiyordum resmen Star TV de bunu bitirdi zaten 5 yıl dir kusluydum artık yüzüne bile bakmıyorum nedenim ise IBRET I AILEM dizisini bitirmesi COK KALITELI GÜLMEK ISTIYORSANIZ MUTLAKA AMA MUTLAKA IBRET I AILEM I MUTLAKA SEYREDIN ZATEN HAFTA SONU IZLESENIZ BITER BU NEDENLE YAVAŞ YAVAŞ TADINI CIKARTA CIKARA IZLEYIN KI SONRA NEDEN BAŞTA UYARMADIN BIZLERI DIYIP KUFRETMEYINIZ BANA :D :D
ben ve küfretmek? no no no
ben gayet kibar biriyim :A
o diziyi sonuna kadar olmasada izlemiştim zamanında :D
ben daha bir çok dizi izlemiştim ama belirtmedim hepsini.
evet baya ortak dizi bakmışız

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
ben ve küfretmek? no no no
ben gayet kibar biriyim :A
o diziyi sonuna kadar olmasada izlemiştim zamanında :D
ben daha bir çok dizi izlemiştim ama belirtmedim hepsini.
evet baya ortak dizi bakmışız
Şimdi hemencecik şimdi 1.bölümünden başlıyorsunuz final e kadar her bölümden sorumlusun sinavimda :D :D