2016 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yüzüme konuşamadıklarını itirafa mı adadın yoksa korkak :) :)

@mrt-06 senin bonise elektrik çarpmış saçlar buraya kadar geliyor.:A
Sana ne itiraf yapicam ya hepsini yüzüne söylüyorum.:A

ayy sen neyde haklı çıkıyon yaw:F:F

Kes kiz çekerim saçını.:F
Baksana bana köpürdü.:A

Niye kendini açık ediyorsun şimdi. :A Ayrıca iftira değil itiraf lütfen programımız hakkında yapılan bu algıya ortak olma. :A

Açık biriyim ben gizlim yok.:A
Yok senin programa iftira demiyorum ben itiraf etmekten zevk alıyorum ya onu diyorum.:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
En iyi çıkış yapan listesinde zirvede olmak güzel :Z @MEnes olsaydida sevinirdim :p

en sinirli üyede ilk sırayı almamakta ayrica güzel. Ciddiliği kabul ederimde sinirliliği asla :A
bu arada objektif kısmında olmak harika ve ilk oy verende @Tolstoyevski ve oyüzden o listede olmak ayri bir sevinç :Z
@OzaN @Bully @mrt-06 ve @sürgünüm gibi objektiv üyelerle ayni siralamada olmaksa gurur verici :oley::Z:love1:

Herkese tesekkurler.
@mrt-06 sana tekrar teşekkurler :A
Yani ikimiz de hak ediyorduk ben de sevindim sen aldın diye elbette. :A Bak aradan yine kendimi sıvadım çok iyi yaa. :A

Bu arada herkesin eline yüreğine sağlık. Güzel liste olmuş. :) @mrt-06 kardeşim senin de emeklerin için teşekkürler. Baya uğraştın didindin güzel oldu güzel. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Yani ikimiz de hak ediyorduk ben de sevindim sen aldın diye elbette. :A Bak aradan yine kendimi sıvadım çok iyi yaa. :A

Bu arada herkesin eline yüreğine sağlık. Güzel liste olmuş. :) @mrt-06 kardeşim senin de emeklerin için teşekkürler. Baya uğraştın didindin güzel oldu güzel. :)
bende seni sivamistim seni etiketlemeyle :A amaclar bir yani :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 kardeşim emeklerine sağlık. ;) Kader bizi her zamanki gibi ayırmamış ve yılın yöneticisi seçilmişiz. :bhr:

Ayrıyeten en sportif üye ve objektif üyelerden birisi olarak seçilmişim, herkese çok teşekkürler. :D

Seçilen herkese tebrikler bu arada. :)