2016 Yılının En Çok İzlenen Dizisi Diriliş Ertuğrul

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Yahu başlık 2016? Geçen hafta 2016'da değil miydik???

Evet ama o ratingleri oranları ben örnek verdim diyorum geçen haftaki bölümde aralık ayı içerisinde izlediğimiz bölümün ratingi ablacım ben niye anlatamıyorum ya :D genel araştırmada en çok izlenen dizi Diriliş Ertuğrulmuş işte

ben konunu orjinalını görmedimki ayol değiştirmiş herhalde reyting konusundada 17 aldığını nasıl bilmez dedim :A :A :A

Ben geçen haftaki ratingleri konuda örnek verdim çiğdem yoksa niye bilmicem ya:F

Son hafta 17 aldık demişsin vadikızı'da düzelttim demiş ama total rekoru 12 seğil 13 onu bilmeden tamam demişsin işte fazla kasma istersen. :A

geçen haftanin totali 12 ranini den bakım yazdım ben :D
bakın geçen haftanın totali 12.62 almış dizimiz :D benim dediğim bu

@Çiğdem- @EFE UYSAL

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet ama o ratingleri oranları ben örnek verdim diyorum geçen haftaki bölümde aralık ayı içerisinde izlediğimiz bölümün ratingi ablacım ben niye anlatamıyorum ya :D genel araştırmada en çok izlenen dizi Diriliş Ertuğrulmuş işte

Ben geçen haftaki ratingleri konuda örnek verdim çiğdem yoksa niye bilmicem ya:F

@Çiğdem- @EFE UYSAL

Ben toteli demiyorumki kız yorumlardan anladığım kadarıyla sen konuya ab gurubunda 17 den aşşağı bir reyting yazmışsın @Billy Kane uyarıncada 17 nerede aldık demişsin :F
orjinal konuyu bilmiyorum ilk ne yazdığını ama 2016 yılının en yüksek reytingi 17 ilk yazdığına yetişebilseydim keşke :A :A :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

@Çiğdem- @EFE UYSAL
Bize ne geçen haftadan. Bize 2016 da dizi en fazla kaç reyting almiş o lazim. 2016 yi baz alman gerek. O zaman konunun hiç bir anlami yok yani.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Ben toteli demiyorumki kız yorumlardan anladığım kadarıyla sen konuya ab gurubunda 17 den aşşağı bir reyting yazmışsın @Billy Kane uyarıncada 17 nerede aldık demişsin :F
orjinal konuyu bilmiyorum ilk ne yazdığını ama 2016 yılının en yüksek reytingi 17 ilk yazdığına yetişebilseydim keşke :A :A :A

Evet düzeltme yaptım konuda @Billy Kane totali diyor ama düzeltiğim bulursam dur
sana göstereyim dur:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet düzeltme yaptım konuda @Billy Kane totali diyor ama düzeltiğim bulursam dur
sana göstereyim dur:D
Bize ne geçen haftadan. Bize 2016 da dizi en fazla kaç reyting almiş o lazim. 2016 yi baz alman gerek. O zaman konunun hiç bir anlami yok yani.
Evet geçen hafta değil ertuğrul 2016 yılında en yüksek hangi reytingleri almış onları yazman lazımdı vadikızı sen birilerine danısmadan tek basına konu açma bence ayoll ertuğruluum konu olunca çok hassas oluyor :A :A :A

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
@Çiğdem- benim okuduğum haberde bu yazıyodu bak :D

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ertuğrul Gazi'nin ve Osmanlı'nın kuruluş hikayesini anlatan, "Diriliş Ertuğrul", dizisi 2016 yılında en çok izlenen dizi oldu

Türk televizyon tarihinde ulaşılması güç bir rekora imza atan Diriliş, geçtiğimiz sezon yayınlanan 3.sezon finaliyle AB'de 15.20, ABC1'de 16.00, Total'de 11.42 reyting alarak rekor kırdı.
Reyting şampiyonu dizi Diriliş, tüm dizilerin çok önünde bir sonuca ulaşırken, titiz çalışmasıyla takdiri hak eden bir yapım oldu.
2017 yılının Diriliş Ertuğrul dizisi için çok daha iyi geçeceğini söylemek hatalı olmaz.

Evet geçen hafta değil ertuğrul 2016 yılında en yüksek hangi reytingleri almış onları yazman lazımdı vadikızı sen birilerine danısmadan tek basına konu açma bence ayoll ertuğruluum konu olunca çok hassas oluyor :A :A :A

Ben zaten sormadan konu açmıyorum çiğdem açtığıma pişman oldum zaten:D
okuduğum habere göre açmıştım konuyu:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ertuğrul Gazi'nin ve Osmanlı'nın kuruluş hikayesini anlatan, "Diriliş Ertuğrul", dizisi 2016 yılında en çok izlenen dizi oldu

Türk televizyon tarihinde ulaşılması güç bir rekora imza atan Diriliş, geçtiğimiz sezon yayınlanan 3.sezon finaliyle AB'de 15.20, ABC1'de 16.00, Total'de 11.42 reyting alarak rekor kırdı.
Reyting şampiyonu dizi Diriliş, tüm dizilerin çok önünde bir sonuca ulaşırken, titiz çalışmasıyla takdiri hak eden bir yapım oldu.
2017 yılının Diriliş Ertuğrul dizisi için çok daha iyi geçeceğini söylemek hatalı olmaz.
Konu başli başina hatali. Dizi geçen sezon 2.sezon finaliydi 3 değil.. kopyala yapiştir yaparsan böyle olur.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Konu başli başina hatali. Dizi geçen sezon 2.sezon finaliydi 3 değil.. kopyala yapiştir yaparsan böyle olur.

Kopyala yapıştır yapmadım düzelterek okuduğum konuya bakarak yazdım
kopyala yapıştırın yasak olduğunu bilmemem sence normalmi
tmm bir daha açmam ertuğrul haberleri

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ben zaten sormadan konu açmıyorum çiğdem açtığıma pişman oldum zaten:D
okuduğum habere göre açmıştım konuyu:D
ne 3.sezonu kız 2.sezon finliydi o :A :A :A

Hem sen nasıl ertuğrul izleyicisin geçen yılın 2.sezon olduğunu bilmiyormusun hem baslıkta 2016 yılının diyor ozaman 2016 yılında en yüksek reytingi koyucaksın daha geçen hafta 17 aldık kusura bakmada cnm diziden hiç haberi olmayan birisiymiş gibi açmıssın konuyu birde billy kaneye atarlanıyorsun çocuk uyarmasa o konu kilitlenirdi yanlış bilgiler var :A :A :A

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Haberde hata yapılmış 2.sezon diyeceklerine 3.üncü demişler buda benim hatam değil
haberi yapan gazetenin hatası :)
Çok şükür farkina vardin hata yaptiklarinin. Reytingleride hatali yazmişlar işte bende onu diyorum israrla anlamamak için çabaliyorsun.. 2016'nin total rekoru 13,71'dir. Ama konuda total reytingi yazmiyor???

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Çok şükür farkina vardin hata yaptiklarinin. Reytingleride hatali yazmişlar işte bende onu diyorum israrla anlamamak için çabaliyorsun.. 2016'nin total rekoru 13,71'dir. Ama konuda total reytingi yazmiyor???

Yukarda hata yapmışlar dedim zaten ben değilmi neyse uzatmayalım daha
dikkatli olmam lazımdı konu uzamasın :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haberde hata yapılmış 2.sezon diyeceklerine 3.üncü demişler buda benim hatam değil
haberi yapan gazetenin hatası :)

@Billy Kane @Çiğdem- @EFE UYSAL bir daha Diriliş konusu açmıcam haberiniz olsun
Hatayı yapan gazete ekledim diye ben hatalı oldum:)
ayolll orjinal haberlerin ne yazdığının önemi yok zaten bu foruma orjinal haberi koymak yasak konuyu okuyup kendin yorumunla ekliceksin hem konuda 3.sezon yazması ab gurubunda 15 demesi önemli değil cnm sen bilmiyormusun geçen yılın 2.sezon olduğunu ve ertuğrulun 17 aldığını net kendin hata yapmışsın ve üsteliyorsun eğer gülüp geçseydin kimse sana neden hata yaptın demezdi allah iyiliğini versin derdik ama ısrarla inat ediyorsun bizide konusturuyorsun ayoll :A :A :A

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
ayolll orjinal haberlerin ne yazdığının önemi yok zaten bu foruma orjinal haberi koymak yasak konuyu okuyup kendin yorumunla ekliceksin hem konuda 3.sezon yazması ab gurubunda 15 demesi önemli değil cnm sen bilmiyormusun geçen yılın 2.sezon olduğunu ve ertuğrulun 17 aldığını net kendin hata yapmışsın ve üsteliyorsun eğer gülüp geçseydin kimse sana neden hata yaptın demezdi allah iyiliğini versin derdik ama ısrarla inat ediyorsun bizide konusturuyorsun ayoll :A :A :A

:Fkafam bir ton anlatmak istediğimi anlatamıyorum ki zaten orjinal haber koymadım yorum katarak ekledim zaten oda hatalı habermiş şansıma hatalı haber çıktı :Fböyle şansınn içineee töbe töbee:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biliyorum da valla unutmuşum yaa kafa bir ton oldu ha gayret cesur yürek
izliyorum kafa kalmadı tabii :F:F
@Çiğdem- de sana diyor ki konu hatali ama sen bilmiyor musun rekor reytinglerimizi? :A
Ayyy neyse iyiki haberde geçen sezon final yapan ertuğrulun reytingi dememiş yazar ayol yoksa vadikızı final yapan ertuğrulun reytingi diye konu açardı kız dizi devam ediyor derdik ama haberde geçen yıl bitti yazıyor derdi :A :A :A